Sensormatic Yılın İş Ortağı seçildi!

Sensormatic Yılın İş Ortağı seçildi!

PAYLAŞ

Atina’da düzenlenen Extreme Networks EMEA İş Ortakları Etkinliğinde en başarılı ve yenilikçi iş ortağı Sensormatic oldu.

Kablolu ve kablosuz ağ çözümleri alanında lider şirketlerden biri olan Extreme Networks, geçtiğimiz ay Atina’da Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesindeki iş ortaklarına yönelik bir etkinlik düzenledi. 175’in üzerinde iş ortağının katıldığı etkinlikte, yeni ürünler, demolar,  iş ortağı programındaki yenilikler, satış ve pazarlama stratejileri. katılımcılara aktarılırken, aynı zamanda ülkelere göre yılın en başarılı ve yenilikçi iş ortakları da belirlendi. Türkiye’de “Yılın İş Ortağı” olarak kamu ve özel sektörde birçok başarılı projeye imza atan Sensormatic seçildi.

Rusya kendi internetini başarıyla test ettiğini açıkladı!

Sensormatic, sektöre dair güçlü bilgi birikimi ve Extreme Networks ürün portföyü ile hem kamu hem de özel sektörde birçok başarılı projeye imza atarak bu yıl Türkiye’de en yüksek hacme ulaşan iş ortağı oldu.

Sensormatic

Türkiye’de bilişim sektörüne öncülük eden kuruluşlardan biri olmaktan gurur duyduklarını belirten firmanın CEO’su İsmail Uzelli, “Kurulduğumuz 1994 yılından bu yana gelişen teknolojilerle birlikte kendimizi yeniliyor. bilişim sektörü ve Türkiye için yeni nesil  ürün ve çözümlerle değer üretiyoruz. Extreme Networks tarafından Türkiye’de ‘Yılın İş Ortağı’ olarak seçilmemiz doğru yolda olduğumuzun en önemli göstergelerinden biri” dedi.


CEVAP VER