Spider Man No Way Home Spoilers, Sosyal Medya’nın Gündeminde

Sinema severlerin büyük heyecanla beklediği Spider-Man: No Way Home, nihayet 17 Aralık 2021, yani yarın itibarıyla vizyona giriyor. Ülkemizde de Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok ismiyle gösterilecek olan film, şu sıralar sosyal medyada en popüler konular arasında yer alıyor ve filmi özel gösterim itibarıyla ilk izleyenler, tek kelimeyle “bayıldıklarını” ifade ediyorlar. Tabii filmin bu kadar iyi olduğunun söylenmesi ve mevcut heyecan faktörü, tek bir unsur ile berbat edilebilir, ki o da “spoiler” faktörü. Hem yetkililer hem de filmin oyuncuları, uzun süren bekleyişin ardından her şeyin berbat olmaması için sizi uyarıyor:

“Spoiler vermeyin, kötü biri olmayın. Kötü insanlardan korunmak için de bu günlerde sosyal medyada gezinirken daha dikkatli olun, Spider Man etiketli gönderilere göz atmaktan kaçının. En azından filmi izleyene kadar biraz dikkat ve biraz daha sabırlı olun.”

Bu bağlamda, sosyal medya platformlarında “Spider Man No Way Home Spoilers” başlığı gündemde. Sizin de dikkatli olmanızda fayda var.

Yayımcılığını Sony Pictures’un üstlendiği filmde, Örümcek Adam rolünde bir kez daha Tom Holland’ı izleyeceğiz. Tabii ekibi oluşturan genç oyuncular da yine aynen bu filmde yer alıyor. Haliyle en çok merak uyandıran karakter ise, yıllar sonra “Hello Peter” diyerek fragmanda görünen Otto Octavius. Bu karakteri de yine Alfred Molina canlandırıyor.

Spider Man No Way Home Spoilers, Sosyal Medya'nın Gündeminde

Spider-Man: No Way Home, an itibarıyla en yüksek puanlı filmlerden bir tanesi

Bu arada, filmi ilk izleyenlerin oldukça beğendiklerinden söz etmiştik. Bildiğiniz gibi Rotten Tomatoes, çeşitli yapımlarla ilgili yorumların yapıldığı ve puanlamaların gerçekleştirildiği bir site. Bu sitede bir yapımın puanı yüksek ise, demek ki gerçekten beğenilmiş diyebiliriz. An itibarıyla yeni Örümcek Adam filminin puanı da 133 inceleme ortalamasında %94 olarak belirlendi. Tabii ilerleyen günlerde bu puanda düşüşler ya da yükselişler olabilir.

Filmde neden seks sahnesi yok? İlginç bir soru olarak görebilirsiniz, ama bunun cevabını da oyuncular veriyor…

Filmin genç yıldızları Tom Holland ve Zendaya, neden seks sahnesi istemediklerini de açıkladılar.

Holland, sonuçta bu filmde henüz çocuk yaşta olduklarını ve dolayısıyla böyle bir sahnenin uygun olmayacağını düşündüğünü dile getirdi. Tabii ilerleyen yıllarda, yani filmin devam süreci olursa böyle sahneler tekrar düşünülebilir.

Zendaya ise, “Kimse Örümcek Adam’ı seks yaparken görmek istemez. Bu korkunç olurdu” diyerek kapıları çoktan kapattığını ifade ediyor.

> Haftalık Akıllı Telefon Haberleri (9 Aralık-16 Aralık)