Spotify Fiyatı Zamlandı! İşte Yeni Türkiye Tarifesi!

Spotify kişisel veriler

Müzik ve podcast streaming platformu Spotify’dan Türkiye için zam haberi geldi. Spotify fiyatı, ekim ayından itibaren zamlı tarifede olacak. Peki tüm abonelik planlarını mı etkiliyor derseniz, şimdilik yalnızca bireysel premium paketi etkilediğini söyleyebiliriz. İşte detaylar.

Spotify fiyatı zamlandı. Eğer bireysel premium paket abonesiyseniz, şimdiye kadar aylık olarak 17.99 TL ödeme gerçekleştiriyordunuz. Firmadan yapılan açıklama neticesinde, önümüzdeki ekim ayından itibaren zamlı tarife 20.99 TL olacak.

Diğer premium tarife fiyatlarını da aşağıdaki görselden görebilirsiniz. Spotify’ın kullanıcılara fiyat artışıyla ilgili yolladığı e-mail’i de yine aşağıda paylaşalım.

Spotify fiyatı zamlandı

“Tadını çıkaracağın yeni içerikler ve özellikleri içeren en iyi deneyimi sana sunmak amacıyla yenilik ve yatırım yapmaya devam edebilmemiz için 1 Ağustos 2022 tarihinde Premium Bireysel planının fiyatını artırıyoruz.

Daha önce ayda 17,99 TL olan Premium Bireysel planının yeni fiyatı ayda 20,99 TL oldu. Premium Bireysel üyesi olduğundan yeni fiyat senin için Ekim ayındaki fatura tarihinden itibaren geçerli olacak.

Premium üyesi olduğun için teşekkür ederiz!

– Spotify Ekibi”

Spotify Fiyatı Zamlandı! İşte Yeni Türkiye Tarifesi!

Peki yeni Spotify fiyatı hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Reklamsız ve istediğiniz an offline olarak dinleme gibi özellikler sunan platform, ülkemizde çok popüler.

Spotify, konser biletleri de satmaya başladı

Spotify, müzik severler için yeni bir özelliğini görücüye çıkardı. Spotify Tickets isimli özellik, adından da anlayabileceğiniz üzere, yaşadığınız yere yakın mekânlardaki konser organizasyonlarını listeleyecek ve ilginizi çeken etkinlik için bu özellik üzerinden bilet satın alabileceksiniz. Böylece hem müzisyenler hem de müzik severler kazanmış olacak.

https://tickets.spotify.com/ adresinden erişebileceğiniz servis, şu an kısıtlı bir kapsamda çalışıyor ve hâlen testleri de sürüyor. Örneğin şu an linke tıklayıp siteye göz attığınızda, Limbeck, Annie DiRusso ve Crows gibi isimlerin konserlerini görebilirsiniz. Evet, şimdilik sadece Amerika’da kullanılabilir durumda.

Etkinliklerden her hangi bir tanesine tıkladığınızda, karşınıza gelen sayfada etkinlik mekânını ve bilet fiyatlarını görebiliyorsunuz. Sonrasında, bilet adedini belirliyor ve satın alma işlemini banka ya da kredi kartınızla tamamlayabiliyorsunuz.

Spotify yetkilileri, kullanıcı deneyimlerini genişletme ve geliştirmeye yönelik çalışmalarının devam edeceğini aktarıyor.

İlgili Haberler

>> Poco M4 Duyuruldu! En Ucuz Poco Modellerinden