Tatil Sepeti’nin Genel Müdürü Koray Küçükyılmaz Oldu

Tatil Sepeti’nin Genel Müdürü Koray Küçükyılmaz Oldu

PAYLAŞ

Tatilsepeti.com, sektörün deneyimli isimlerinden oluşan güçlü ekibiyle dikkat çekiyor. Turizm alanında 10 yıllık yöneticilik deneyimine sahip olan Koray Küçükyılmaz, tatilsepeti.com’a Genel Müdür olarak atandı.

Tatilsepeti.com, turizm sektörünün deneyimli isimleriyle ekibini güçlendirerek fark yaratan yenilikçi çalışmalara imza atmayı sürdürüyor. Çeşitli sektörlerde yaklaşık 20 yıllık yöneticilik deneyimine sahip olan ve 10 yıldır turizm sektöründe üst düzey görevler yürüten Koray Küçükyılmaz, tatilsepeti.com’un Genel Müdürü oldu.

KorayKucukyılmaz

ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Koray Küçükyılmaz, iş hayatına 1992 yılında Yaşar Holding’e bağlı Boya Kimya Grubu’nda (DYO) finansman departmanında başladı. Daha sonra aynı kurumda genel müdürlüğe kadar yükseldi. 2004 yılında turizm sektörüne geçiş yaptı ve 2004-2013 yılları arasında Öger Grubu’nda çalıştı.

Öger Grubu’nun Türkiye’deki şirketlerinde Genel Müdür ve son olarak da grubun Türkiye CEO’su olarak görev yaptı. Bu dönemde Öger Grubu’nun Türkiye’deki otel zincirleri olan Majesty Hotels&Resorts otellerinden ve Öger Tours’un Türkiye’deki bütün incoming hizmetlerinden sorumlu oldu. Koray Küçükyılmaz, 12 Mayıs 2014 tarihinden itibaren Tatil Sepeti’nde Genel Müdür olarak göreve başladı.  adresinden ya da 444 44 20 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Türkiye İlk Çeyrekte Siber Tehditlere Boyun Eğdi

CEVAP VER