TCL Communication en yeni ürünleriyle Tüketici Elektroniği Fuarı’nda

TCL Communication en yeni ürünleriyle Tüketici Elektroniği Fuarı’nda

PAYLAŞ
TCL Communication

TCL Communication, Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES) yeni Alcatel akıllı telefonları, BlackBerry Mobile güncellemeleri ve akıllı telefon ekranlarındaki son yeniliklerini görücüye çıkarmaya hazırlanıyor.

Las Vegas’taki Tüketici Elektroniği Fuarı’na (CES) birkaç gün kalmışken, TCL Cummunication bir kez daha yeni teknolojilerinin yanı sıra, mobil cihazlar ve internet cihazlarından oluşan portföyünü de sergilemeye hazırlanıyor. TCL, CES kapsamında en yeni Alcatel akıllı telefonlarının ve internet ürünlerinin yanı sıra; TCL tarafından geliştirilen Alcatel Full View ekranını da içerecek olan yeni 2019 Alcatel Serisi akıllı telefonları da tanıtacak. Şirket ayrıca, BlackBerry KEY2 ve KEY2 LE dahil olmak üzere bütün BlackBerry akıllı telefon portföyünü de sergileyecek ve bu cihazların ABD’deki ve dünya genelindeki magazalardaki bulunurluğunu da paylaşacak.

TCL ayrıca CES’te, edge to edge ve dot ekran teknolojileri gibi şirketin en yeni akıllı telefon görüntüleme teknolojilerini de ilk defa sergileyecek. Bu teknoloji TCL Communication’ın; TCL televizyonları için ödüllü ekran panelleri de geliştiren kardeş şirketi CSOT aracılığıyla mümkün olmuştur. CSOT, LCD panellerin yanı sıra LTPS, AMOLED ve esnek ekranlar gibi gelişmiş ekran teknolojilerinde dünya lideridir. TCL Communication’ın CSOT ile kurduğu yakın tedarik zinciri işbirliği; en yeni ekran teknolojilerine zamanında ulaşmasını ve öncelikli bir şekilde kullanmasını sağlıyor.

TCL Communication Global Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Peter Lee şunları söyledi: “TCL Communication’da mobil ve internet ürünlerimizin gelişiminde sınırları zorlamaya devam ediyoruz. CES’te tanıtılan Alcatel ve BlackBerry cihazlarımız bugün neler sunabileceğimizi göstermiş olsa da, gelecekte neler sunabileceğimizin kanıtı, yeni ekran teknolojimizdir. Dünyanın önde gelen panel üreticilerinden biri olan TCL, mükemmel görüntü teknolojisini tüm dünyaya erişilebilir kılmak konusunda kararlıdır. Geçen yıl bu teknolojiyi mobil cihazlarımıza getirebileceğimizi Alcatel Full View ekranlarımızla göstermiştik. Bu yıl da, CES’te tanıtacağımız yeni ekran teknolojilerimizle; müşterilerimizin gelecekte akıllı telefonlarımızdan ve diğer cihazlarımızdan nasıl bir TCL teknolojisi bekleyebileceğini gözler önüne seriyoruz.”

2019: 5G, akıllı hoparlörler ve yapay zeka yılı olacak


CEVAP VER