TD SYNNEX’ten Üst Üste Üç Yıldır Büyük Başarılar!

BT ekosisteminin küresel ölçekte lider distribütörlerinden olan ve BT’nin ihtiyaç duyduğu tüm çözümleri tek çatı altında sunan TD SYNNEX (NYSE: SNX) Fortune tarafından hazırlanan “2024 Yılı Dünyanın En Beğenilen Şirketleri” listesinde bir kez daha yerini aldı. Böylelikle, şirket listeye üst üste üçüncü kez girmiş oldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan TD SYNNEX CEO’su Rich Hume, “Seçkin şirketlerin yer aldığı bu listeye bir kez daha girmekten ve ekibimizin, küresel ortaklarımızı teknolojiyle harika sonuçlar elde etmeleri için güçlendirme tutkusunun takdir edildiğini görmekten onur duyuyoruz. Bu istikrarlı başarımız, her gün birbirlerini ve ortaklarımızı başarıya ulaştırmayı kendini adamış dünya çapındaki 23 binden fazla çalışanımızın oluşturduğu kültürün bir yansımasıdır.” dedi.

TD SYNNEX'ten Üst Üste Üç Yıldır Büyük Başarılar!

Dünyanın En Beğenilen Şirketleri listesi her yıl Fortune tarafından Korn Ferry ile ortaklaşa hazırlanıyor. Adaylar arasında dünyanın dört bir yanından en büyük 1.500 şirket yer alıyor ve kazananlar üst düzey yöneticilere, direktörlere ve finans camiası üyelerine uygulanan kurumsal itibar anketinin sonuçlarına göre belirleniyor.

İlgili Haberler

>> Dyson’ın İlk Islak-Kuru Kablosuz Süpürgesi Türkiye’de Satışta