Toshiba Kurumlara Özel Yeni Notebook Modellerini Sundu

Toshiba, üstün performanslı ve yüksek kaliteli kurumsal notebook modelleri ile ofiste veya ofis dışında  üstün teknoloji deneyimi yaşatmaya devam ediyor.

Toshiba’nın ürün gamında, kurumlara yönelik notebook modelleri olan Tecra ve Portege serisi dizüstü bilgisayar modelleri; güçlü, sağlam, yüksek performanslı yapıları, uzun pil ömrü ve şık tasarımlarıyla dikkat çekiyorlar.

Portege Z30-  Taşınabilirlik ve performansın mükemmel birleşimi

Windows 8.1 özellikli ultra-ince, hafif, güçlü ve şık  33.8 cm (13.3”) ekrana sahip Portege Z30, 12 saate kadar pil ömrüyle kullanıcılar nerede olurlarsa olsunlar tüm gün boyunca çalışabiliyorlar. Yalnızca 1.2kg dan başlayan hafiflikleri ve yalnızca 17.9mm incelikleri ile seçkin ve hafif kasaları, hem sağlamlığın ve güvenilirliğin, hem de hareket halinde mobil bilişimin göstergesi. Ultrabook  için 4. nesil Intel Core işlemci,  16GB’a kadar RAM ve dahili  SSD ile yüksek performansa sahip Portege Z30 ve Z30t, en zorlu uygulamaların altından kolaylıkla kalkıyor.

Tecra_family_06

Portégé  R30-A Serisi – Performanstan Ödün Vermeyen Mobil Kullanım

1,5 kg’dan başlayan ultra taşınabilir, Toshiba Portégé R30, yüksek performans sağlayan özelliklere sahiptir. Toshiba DVD sürücü ve diğer çeşitli tam boy bağlantı noktaları ile, diğer hafif bilgisayarlarda bulunmayan birçok özelliği ürünlerine dahil etmiştir. VGA ve HDMI portları sayesinde, her türlü sunum için hazırsınız. İntel Core işlemciler, kusursuz performans sunarken, aynı zamanda enerji tasarrufu sağlar. Toshiba, bal peteği dahili yapısı ile güçlendirilmiş magnezyum kasaya sahiptir. Düşmelere, sıvı dökülmelerine karşı, Alman Bağımsız Test Kurumu TÜV Rheinland tarafından titizlikle gerçekleştirilen testler başarıyla geçmiştir. Sağlam yapı, verilerin korunması, sahip olma maliyetinin düşürülmesi için tasarlanmış kapsamlı bir yönetim özelliği listesi, güvenlik ve yatırım koruma özellikleriyle desteklenmiştir. Hafif ve performanstan ödün vermeyen Portégé R30, hem kullanıcıları, hem de BT yöneticilerini memnun edecektir.

Portégé R930 – Mobil Performans

Dayanıklı, hafif ve yüksek performanslı bir dizüstü bilgisayara ihtiyaç duyan ve sık sık iş seyahatlerine çıkan kişiler için, Toshiba R930 idealdir. 1,5 kg’lık hafifliği, yansımayı önleyen arka ışıklandırmalı Led ekranı, optik sürücüsü ve 15 saate kadar pil ömrü ile seyahat esnasında en iyisini arayan profesyoneller için üretilmiştir. Ayrıca, sağlam bir yatırım isteyen şirketler için mükemmel bir çözümdür.

Portege_Z30-A_3

Tecra Z40 – Geniş Ekran Verimlilik ve Ultra İnce Taşınabilirlik Bir arada

Toshiba’nın en ince ve hafif kurumsal disüstü bilgisayar modellerinden olan Tecra Z40-A, ultra taşınabilirliği, uzun pil ömrü ve geniş ekran ile birleştirmektedir. Böylece seyahat ederken de ofisteki verimliliği yakalayabilirsiniz. En yeni Intel Core işlemcilerle güçlendirilmiş Z40-A, ihtiyacınız olan hızı size sunar. Ayrı bir adaptör kullanımı gerektirmeyen, tam boy portlar ile daha esnek çalışabilirsiniz. Yüksek seviye güvenlik ve yönetilebilirlik teknolojileriyle, gittiğiniz her yerde kurumsal verinizi koruma altındadır. Aynı tasarım docking, yazılım imajı ve diğer birleştirilmiş özellikler sunan en yeni kurumsal serimiz ile işinize komple çözümler sunuyoruz. Ek olarak, Toshiba magnezyum kasasıyla düşmelere, sıvı dökülmelerine karşı, Alman Bağımsız Test Kurumu TÜV Rheinland tarafından uygulanan testlerden başarıyla geçmiştir. (Alman Bağımsız Test Kurumu TÜV Rheinland)

Tecra Z50 – Daha Fazlasını Görmeye, Yapmaya ve Başarmaya Hazır Olun

Süper ince ve hafif, yeni Tecra Z50-A dizüstü bilgisayarla, 15.6 inch, yansımayı önleyen ekranda daha fazlasını görebilir, güçlü İntel Core işlemcilerle daha fazla iş yapabilir ve tam boy bağlantı noktalarıyla daha fazlasını başarabilirsiniz. 1.8 kg’dan hafif, pürüzsüz bir tasarıma ve uzun pil ömrüne sahip Z50-A, tüm gün verimlilik için kolayca kullanılabilir. Yüksek hızda performans sunan Tecra Z50-A ile isteğe bağlı docking ünitesi kullanarak tüm çevre birimlerinizi bağlayabilirsiniz. Yüksek düzeyde güvenlik ve yönetilebilirlik teknolojilerini eklediğinizde Tecra Z50-A ile her zaman daha fazlasını görmeye, yapmaya ve başarmaya hazır olursunuz.

Tecra_Z40-A_2

Tecra W50A – Mobil Performansta Son Nokta

En yoğun bilgisayar kullanım gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmış Tecra W50A, profesyonel iş istasyonu, işiniz sizi nereye götürürse götürsün performans konusuda iddialıdır. Güçlü Quad Core işlemciler ve hızlı Nvidia Quatro ekran kartıyla desteklenen Tecra W50A, grafik ağırlıklı birden fazla uygulamayı ve zorlu sistem görevlerini büyük bir kolaylıkla çalıştırır. Süper hızlı HDD, SSD veya karma sürücülerinden güvenilir tasarımına kadar olağanüstü performans hiç bu kadar taşınabilir olmamıştı.

Portégé Z10T-A – Yüksek performanslı tablet ve notebook

Güçlü bir dizüstü bilgisayar ve yüksek performanslı bir tabletin birleşimi olan Portégé Z10T-A ultrabook, her türlü profesyonel kullanıcının değişen gereksinimlerine uyum sağlamaktadır. İş için üretilen portege z10t a ile toplantıya giderken e-posta yazabilmek için, dizüstü bilgisayar olarak kullanabilir, sonrasında oraya vardığınızda not almak için tablet moduna tıklayabilirsiniz. Ultrabook için özel üretilen Intel Core işlemciler ile, ofiste veya ofis dışında iş yükünüzü azaltmak için gerek duyduğunuz tüm gücü size sağlayacaktır. Windows8 PRO işletim sistemi ile ister dokunmatik ekranı, ister klavyeli kullanım ile sezgisel bir deneyime her zaman güvenebilirsiniz.

Siber Suçlular Beklenmeyen Yerden Vuruyor