TP Vision Türkiye’den Yurtdışına Transfer

TP Vision Türkiye’den Yurtdışına Transfer


Yurtdışında önemli görevlere gelen Türk yöneticilere bir halka daha eklendi. TP Vision Türkiye’de 3 yıldır Pazarlama Müdürlüğü görevini başarıyla yürüten Ayşegül Çekiç, artık firmanın Hollanda ofisinde Global Ürün Müdürü olarak görev yapacak.

Son yıllarda, Türkiye’de başarıyla görev yapan birçok Türk yönetici yurtdışına transfer oluyor ve firmalarında çok kritik görevler üstleniyor. Bu başarı öykülerine yeni bir halka da; dünyada ve Türkiye’de Philips markalı TV’leri pazara sunan TP Vision şirketinde eklendi.

Aysegul Cekic

2012 yılında Türkiye ofisi açılan TP Vision’da kuruluşundan bu yana Pazarlama Müdürü görevini yürüten Ayşegül Çekiç, artık şirketin Hollanda ofisinde Avrupa ve Rusya Bölgesel Ürün Müdürü olarak görev yapacak. Çekiç, yeni görevinde Avrupa ve Rusya bölgesinde tüketici teknoloji trendlerinin takip edilmesi; geniş, rekabetçi ve son teknolojileri barındıran Philips markalı televizyon ürün gamının geliştirilmesi ve sorumlu olduğu pazarlarda sunulmasından sorumlu olacak.

Ayşegül Çekiç, 1980 İzmir doğumlu. Lise eğitimini Bornova Anadolu Lisesi’nde tamamlayan Çekiç, sonra ise Boğaziçi Üniversitesi Makine Muhendisliği bölümünden mezun oldu. 2003 yılında Philips Türkiye’de iş hayatına atılan Çekiç, ilk 5 yıl içinde Aydınlatma Ürünleri bölümünde çok çeşitli satış ve pazarlama  görevlerinde bulunduktan sonra  2010 yılında Philips Tüketici  Elektroniği departmanında TV Pazarlama Müdürü oldu.  Çekiç , 2012 Nisan ayından itibaren TP Vision Elektronik A.Ş. şirketinde Ülke Pazarlama Müdürü olarak çalışıyordu.

Türk Telekom ‘KOBİ Dolu Anadolu’ Teknoloji Buluşmaları Ankara’da Başladı

CEVAP VER