Troy Mağazalarında Açılış Gününe Özel Tüm MacBook modellerinde 10.000 TL indirim fırsatı

Yenilenen Kanyon ve İstinyePark Troy Mağazalarında Açılış Gününe Özel Tüm MacBook modellerinde 10.000 TL indirim fırsatını kaçırmayın.

30 yılı aşkın tecrübesi ile Apple markasının yetkili satıcısı ve servis sağlayıcısı Troy, yenilenen Kanyon mağazasını 8 Eylül’de, İstinyePark mağazasını ise 9 Eylül’de muhteşem indirim fırsatlarından oluşan özel kampanyalarla açıyor!

Ayrıca tüm aksesuar alışverişlerinde geçerli 1.000 TL indirimle cihazlarınızı k6işiselleştirme şansı yakalayabilirsiniz.

Yeni konsept mağazalarda eşsiz müşteri deneyimi yaşamanın yanı sıra muhteşem konserler ve yarışmalar da sizleri bekliyor olacak.

Hem MacBook ve Aksesuar İndirimi Hem de Festival Gibi Açılış!

Troy’un 8 ve 9 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek yeni konsept mağaza açılışı, birbirinden özel isimlerin eğlenceli sahne şovları eşliğinde hafta sonunuza neşe
katacak.

Kanyon mağazası açılışında birbirinden keyifli şarkıları ile tanıdığımız sanatçı Kalben sahne alacakken, İstinyePark mağazası açılışında Harun TEKİN ve Koray CANDEMİR’den oluşan Şakalı Akustik grubu sahne alacak.

Konser öncesi ünlü program sunucusu Burcu Esmersoy’un keyifli ve güler yüzlü sunumu eşliğinde gerçekleşecek yarışmaya da Troy ev sahipliği yapacak.

Troy, Akbank iş birliği ile özel bir taksit planı sunuyor. MAcBook ve diğer ürünlerde Akbank kredi kart sahipleri, 6 ay taksit avantajından yararlanarak alışverişlerini gerçekleştirebilecekler.

Açılış etkinlikleri, cazip indirimler ve etkileyici eğlence programı hakkında daha fazla bilgi almak için Troy web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Teknolojinin yeni yüzü ile tanışmanız ve eğlence dolu bir deneyimle harika bir hafta sonu yaşamanız için Troy sizleri mağazalarına bekliyor. MacBook

İlgili Haberler

>> Apple, Katlanabilir Ekranlı Bir MacBook Üzerinde Çalışıyor