TÜRKİYE’DE BULUT NE DURUMDA, 2020 BULUT TRENDLERİ, AZURE ARC NEDİR? CÜNEYT BATMAZ’DAN DİNLİYORUZ…

Araştırmalara göre 2025’e kadar 175 zetabayt veri üretilecek ve 50 milyar cihaz 2030 yılına kadar birbirine bağlanmış olacak. AZURE ARC hakkındaki tüm detayları sizin için hazırladığımız videomuzda bulabilirsiniz. 

Araştırmalara göre 2025’e kadar 175 zetabayt veri üretilecek ve 50 milyar cihaz 2030 yılına kadar birbirine bağlanmış olacak. Veriyle dijital olarak dönüşecek geleceğin dünyasında Microsoft, Azure’u dünyanın bilgisayarı haline getirmek için yeni bir adım attı. Azure Arc ile Microsoft, verilerini bulutta depolasın ya da depolamasın, tüm kurumların Azure bulut inovasyonlarından faydalanabilmesini ve üstün güvenlik önlemleri dâhil tüm Azure özelliklerine sahip olmasını sağlıyor. Microsoft’un hibrit bulut konusunda uzun yıllar süren çalışmalarını temel alan Azure Arc ile Microsoft müşterileri, Azure ile ilişkilendirilmeyen servislerini bile kendi içlerinde, şirkete ait veri merkezlerinde ya da farklı bulut hizmetleri üzerinde güvenle kullanabiliyor. Azure Arc’ın sunduğu esneklik, müşterilerin yeni donanım satın almadan veya bulut sağlayıcıları arasında geçiş yapmadan, hizmetlerini daha verimli bir şekilde kullanmasına yardımcı oluyor. Azure ARC hakkındaki tüm detayları Microsoft Bulut Teknolojileri ve Kurumsal Çözümler Grup Yöneticisi Cüneyt Batmaz’dan dinliyoruz.

IBM, RED HAT SATIN ALMASI, KONTEYNER, OPEN SHIFT VE KUBERNETES HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ BU VİDEODA…  https://youtu.be/doIp9LIQrWs

SAP Türkiye Gaziantep’de ne yapıyor? : https://youtu.be/Jboh1iAkkDM

Microsoft, yeni yapay zekâ çözümleriyle şirketlerde maliyetleri düşürüp verimi artırıyor: https://youtu.be/f0YNxLRIGaY

Akıllı ev konsepti yaygınlaşıyor. ESET, saldırılara karşı uyarıyor: https://youtu.be/W326Uu6xyoU

Dell, 5G desteğiyle akıllı şehirler planlıyor – MWC 2019: https://youtu.be/ySn3om5vG-I

Web : http://BTGunlugu.com

Twitter : http://twitter.com/BTgunlugu

Facebook : https://www.facebook.com/BTGunlugu

#Cloud #AzureARC #kubernetes