Türkiye’de En Ucuz Netflix Aboneliği Ne Kadar?

Hayat her geçen gün biraz daha pahalı hale geliyor. Hemen her ürüne gelen zamlar, harcamalarımızı tekrar kontrol etmemize, hatta kısmamıza yol açıyor. Evet, zam gelen ürünler arasında Netflix de vardı. Peki şu an en ucuz Netflix paketi hangisi?

Netflix, internet bağlantınızdan da faydalanarak bilgisayarınızdan, televizyonunuzdan, tabletinizden ya da akıllı telefonunuz üzerinden videolu içerikleri izlemenize imkân sunan bir streaming servisi, bir dijital platform. Haliyle bu içeriklere erişebilmek için her ay para ödemeniz gerekiyor. Firma, burada size farklı üyelik seçenekleri sunuyor ve bir nevi “Her keseye uygun servis” mantığını benimsiyor. Yine de, günümüz ekonomik şartlarını da göz önüne aldığımızda, sunulan fiyatların çoğumuz için yüksek olduğunu söylemek mümkün. Peki şu an en ucuz Netflix aboneliği ne kadar?

Şu an en ucuz Netflix paketini merak eden ve bu bağlamda yeni üyelik almayı düşünenler de var. Öyleyse hemen belirtelim ki Netflix’in şu an Türkiye’deki en ucuz aylık paketi, “temel paket” ve 45.99 TL aylık ücreti var. Bildiğiniz gibi yakın zamanda tarifelere zam gelmiş ve bu sebeple pek çok kişi de üyeliklerini sonlandırma kararı almıştı.

Eğer bu paketi satın alırsanız, 720p çözünürlükte dizi, film, belgesel ve animasyonlar gibi içerikleri izleyebilirsiniz.

“Peki bu plandayken aynı anda 2 farklı cihazdan hesaba erişim sağlayabilir miyim?” diyorsanız, cevabımız hayır. Bu imkânı elde etmek için “standart paket” satın almalısınız, ki o da aylık 69,99 TL.

Şu an en pahalı paket ise “özel paket” seçeneği. 4K+HDR görüntü kalitesi sunan bu çözüm, aynı anda 4 farklı cihazdan içerik tüketmenize de imkân sunuyor. Aylık maliyeti ise, 93.99 TL.

Türkiye'de En Ucuz Netflix Aboneliği Ne Kadar?

En ucuz Netflix paketini alarak mesela bu dizi ve filmleri izleyebilirsiniz:

Squid Game: Güney Kore yapımı olan bu dizi, 17 Eylül Cuma günü itibarıyla Netflix’te yayımlandı. Türkçe dublaj seçeneği de bulunan yapım, gerilim – dram türünde ve gerçekten de izleyiciyi etkileyen sahnelere sahip. Hwang Dong-hyuk tarafından yönetilen dizide, başrolleri Lee Jung-jae, Park Hae-soo ve Wi Ha-joon paylaşıyor.

Dizi, maddi durumu çok kötü ve hayatı da iyi gitmeyen pek çok kişinin “kolay para” umuduyla gizemli bir yarışmaya katılmasını temel alıyor. Kazanan kişi, yaklaşık 40 milyon dolarlık ödülün de sahibi olacak. Peki bu o kadar kolay mı, kesinlikle değil. Beklenmedik olan ise, bu oyunun “ölümcül” detaylara sahip olması.

Squid Game, şu an Netflix’te toplamda 9 bölümle yer alıyor. Pek çok bölüm yaklaşık 1 saat uzunlukta ve bir bölümün de 32 dakika olduğunu söylemeliyiz.

Sıcak Kafa – Afşin Kum’un aynı adlı romanından uyarlanan ve iletişim yoluyla zihinden zihine bulaşarak yayılan bir salgını konu alan dizi, Mert Baykal’ın yaratıcılığında ekrana geliyor. Sekiz bölümden oluşan ve distopik macera türündeki dizinin yapımcılığını ise TIMS Production üstleniyor.

Konuşmayla bulaşan ve “abuklama” adı verilen bir tür delilik salgınının alt üst ettiği dünyada, bu hastalıktan gizemli bir şekilde kurtulmuş tek kişi, eski bir dilbilimci olan Murat Siyavuş’tur. Herkesten gizlediği bu durumun fark edildiğini ve arandığını öğrenen Murat, saklandığı kurtarılmış bölgeden kaçmak ve yangınlar içindeki İstanbul’un gizemli dehlizlerinde hastalığın ona mirası olan “sıcak kafa”sının sırrının peşine düşmek zorunda kalır.

Oyuncu kadrosunda Osman Sonant, Şevket Çoruh, Hazal Subaşı, Tilbe Saran, Kubilay Tunçer, Özgür Emre Yıldırım, Gonca Vuslateri ve Haluk Bilginer’e yer veren Sıcak Kafa, 2 Aralık’ta tüm dünyayla aynı anda Netflix’te.

İyi Adamın 10 Günü – Pek çok heyecan verici diziye imza atan Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği İyi Adamın 10 Günü, Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı romanlarından uyarlandı. Ay Yapım’ın yapımını üstlendiği üçlemenin birinci filmi İyi Adamın 10 Günü’nün senaryosunu ise yine Mehmet Eroğlu ve Damla Serim kaleme aldı.

Hayatınız boyunca kimseye zarar vermediyseniz, gerçekten iyi bir insan olduğunuzu söyleyebilir misiniz? Nejat İşler’in başrolünde yer aldığı İyi Adamın 10 Günü, bu soruya cevap ararken, Sadık karakteri üzerinden iyi bir insan olmanın anlamını sorguluyor.

En ucuz Netflix aboneliğiyle bunlar ve dahasını izleyebilirsiniz.

İlgili Haberler

>> Bitdefender, WhatsApp gibi Uygulamalar İçin Mobil Güvenlik Yazılımı Geliştirdi!