Uygun Fiyatlı Huawei Akıllı Telefonu: Huawei Y8p Fiyatıyla Çok Şaşırttı!

Uygun Fiyatlı Huawei Akıllı Telefonu: Huawei Y8p Fiyatıyla Çok Şaşırttı!

Google News Abone Ol

Uygun fiyatlı Huawei akıllı telefonu herkesin uzun süredir beklediği fırsatlar arasında yer alıyor. Ne yazık ki özellikle de şu son dönemlerde ucuz bir akıllı telefon modeli almak neredeyse imkansız hale geldi. Şirket orta segment bir ürün piyasaya sunarak bu konuda önemli bir alternatif oluşturmak istiyor. Huawei Y8p ucuz cep telefonu bekleyenler için büyük bir fırsat.

Dünyanın en büyük akıllı telefon şirketlerinden bir tanesi olan Huawei, sürekli yeni modeller üretiyor. Katlanabilir cihazları ile teknoloji ve akıllı telefon dünyasında ben de varım diyen firma, şimdi de çok uygun bir modeli satışa sundu. Cep telefonlarının adeta cep yaptığı şu günlerde, ilaç gibi geleceğini söyleyebiliriz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan cihazın ekran, donanım ve kamera özelliklerine bir göz atalım.

Uygun fiyatlı Huawei akıllı telefonu

Öncelikli olarak firmanın bu cihazda damla ekran kullandığını belirtelim. Görüntü kalitesi olarak 1080p+ çözünürlükte 6.3 inçlik OLED ekran tercih edildi. Ekran gövde oranının büyük bir önem taşıdığı son zamanlarda, cihazda bu oran %90 civarında. Ayrıca güvenlik konusunda da son teknolojiler takip edilmiş diyebiliriz. Ucuz Huawei akıllı telefonu için ekran altı parmak izi tercih edildi. Böylece kullanıcılara güvenliği daha yüksek bir cihaz sağlandı.

Uygun fiyatlı Huawei akıllı telefonu

Kamera özelliklerine bakacak olursak; 48MP’lik ana kameranın öncülük ettiği hemen görülüyor. Ayrıca 8MP’lik ultra geniş, 2MP’lik de derinlik kamerası kendisini ilk gösteren detaylar arasında yer alıyor. Telefonun selfie kamerası diğer orta segment modeller gibi 16MP. 4000 mAh’lık ortalamanın üzerinde bir pil de kullanan uygun fiyatlı Huawei akıllı telefonu, 10W’lık hızlı şarj desteği sunabilecek potansiyele sahip. Böylece daha uzun süreli bir kullanım sağlanabilir.

MIUI 12 Tanıtımı Resmi Olarak Yapıldı! Tüm Redmi, Poco ve Mi serisi telefonlar için güncelleme zaman çizelgesi yayınlandı

Ucuz Huawei cihaz fiyatı

 aldığınızda EMUI 10.1 destekli Android 10 ile çalışan cihaz, hem donanım hem de işletim sistemi açısından doyurucu diyebiliriz. Sıra geldi modelin en merak edilen yönü olan fiyatına. Tüm bu özellikler normal şartlarda bir cihazın yüksek fiyatlarla satışına neden olabilirdi. Ancak şirket bu sefer daha farklı bir yöntem denedi. Uygunfiyatlı Huawei akıllı telefonu 245 euro olarak satışa sunulacak. Türkiye fiyatının ortalama 1750 civarında olması bekleniyor. Sizce bu fiyat gerçekten de uygun mu? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.


CEVAP VER