Uygun Fiyatlı Kulaklık Realme Buds T100 Piyasaya Sürüldü!

Uygun Fiyatlı Kulaklık

Uygun fiyatlı kulaklık modeli Realme Buds T100 piyasaya sürüldü. İşte ülkemize de giriş yapması beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Oppo’nun alt markası Realme’nin bir süredir ülkemizde hizmet verdiğini biliyoruz. Oppo, genel olarak orta segmentin üst basamaklarına hitap eden modeller ile karşımıza çıkarken Realme tarafında her segmentte modeller karşımıza çıkıyor. Hatta genel olarak Türkiye pazarında iki markayı değerlendirdiğimiz zaman Realme markasının daha geniş öyle bir yelpazeye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Realme, uygun fiyatlı kablosuz kulaklık model ile, söz konusu yelpazenin uygun fiyatlı kısmına bir yenisini daha ekledi. İşte önümüzdeki aylarda Türkiye’ye de giriş yapması beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Uygun Fiyatlı Kulaklık Realme Buds T100 Piyasaya Sürüldü!

Uygun Fiyatlı Kulaklık

Cihazın ilk olarak tasarım ayrıntılarını incelediğimiz zaman alışılagelmiş bir kablosuz kulaklık tasarımı bizleri karşılıyor. Fakat cihazın tasarımını incelediğimizde dikkatimizi çeken en büyük detay ise cihazın iki farklı renge sahip olması. Özellikle görsellere baktığımız zaman, dış kabı siyah bir tasarım ile gelen modelin kapağını açtığımızda sarı renk bizleri karşılıyor. Fakat kulaklığın asıl renginin dış renk ile aynı olduğunu belirtelim. Saplı bir yapıya sahip olan model minimalist bir tasarım ile bizleri karşılıyor.

Uygun Fiyatlı Kulaklık

Teknik tarafa baktığımız zaman söz konusu modelin 10 milimetrelik dinamik bas sürücülerine sahip olduğunu belirtelim. Ekolayzır tarafında özel teknoloji ile gelen model Bass Boost teknolojisini de destekliyor. Bununla beraber oyun deneyimini maksimumda tutmak amacıyla söz konusu modelde 88 ms’e kadar düşük gecikme sağlayan oyun modu da Realme Buds T100 modeli ile bizleri karşılayacak. Bununla beraber gecikme süresini minimuma indirgenmek amacıyla Bluetooth 5.3 sürümünün de olduğunu belirtelim. İlk olarak Hindistan’da piyasaya sürülen uygun fiyatlı kulaklık modelinin önümüzdeki aylarda Türkiye’ye de gelmesi bekleniyor. Fiyat tarafına baktığımızda ise, ortalama olarak 18-20 dolarlık bir fiyat etiketi bizleri karşılıyor. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye ihtimali üzerine daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S22 Yeni Güncelleme Almaya Başladı