Ve Samsung Galaxy Z Flip4 Göründü! İşte Renkler!

Katlanabilir Samsung cihazları

Samsung’un sıradaki Unpacked etkinliğine çok az bir süre kaldı. Güney Koreli firma, 10 Ağustos’ta teknoloji severlerin karşısına çıkacak ve yeni katlanabilir ekranlı telefonlarını sahneleyecek. Hangi modeller mi onlar? Tabii ki Galaxy Z Flip4 ve Galaxy Z Fold4. Yeni gelen bilgiler ise, Z Flip4 ‘ün resmi render görsellerini bizlerle buluşturuyor.

Katlanabilir ekranlı telefonların her geçen gün biraz daha popülerlik kazandıkları bir gerçek. Bu alanda önemli oyunculardan olan Samsung da yakın zamanda yeni ürünlerini resmiyete büründürecek. 10 Ağustos’ta gerçekleşmesi beklenen Unpacked etkinliğine az bir süre kala, Galaxy Z Flip4 ‘ün resmi render görselleri internette paylaşıldı. Aşağıda da görebileceğiniz üzere, mor, gri, altın ve siyah olmak üzere 4 farklı renk seçeneği var.

Ve Samsung Galaxy Z Flip4 Göründü! İşte Karşınızda!

Peki Galaxy Z Flip4 ‘ün ne gibi özellikleri var? Eldeki bilgileri sizlerle paylaşmamız gerekirse…

Katlanabilir ekranlı Samsung Galaxy Flip4, Qualcomm’un üst seviye çipsetlerinden Snapdragon 8+ Gen 1 ile gelecek.

Ürünün ekranının 6.7 inç değerde olması bekleniyor. Ekran tarafında çözünürlük için FHD+ değerinden söz ediliyor. Katlanabilir Amoled ekran, 120Hz yüksek tazeleme değeri sayesinde film izlerken ve oyun oynarken net detaylarla karşılaşmanız yüksek olasılık.

Bu arada, üründe 2.1 inç değerde, dokunmatik mekanizmalı mini bir ekran daha olacak. Bu sayede, mesaj bildirimleri, saat detayı ve arama detayları için hızlı hareket edebileceksiniz.
Arka tarafta dual 12MP kamera ve selfie için de ön tarafta 10MP kameradan söz ediliyor.

RAM tarafında 8, depolama tarafında da en yüksek değer olarak 512GB’dan söz ediliyor.

Peki ya pil. Söylenti detaylara göre Galaxy Z Flip4, 3400 ya da 3700mAh pille gelecek. Hızlı şarj tarafında da 25w kablolu ve 10w kablosuz hızlı şarj değerlerinden bahsediliyor.

Tabii merak edilen bir konu ise, ürünün son tüketici satış fiyatı. 128GB dahili depolamalı başlangıç versiyonu için 1080 euro fiyat etiketine sahip olabileceği söyleniyor. Bunu da TL olarak hesapladığımızda, yaklaşık 20 bin liralık etiket çıkıyor. Tabii vergiler ve kâr payını eklediğimizde, etiket fiyatı daha da yükselecektir.

Şu an 5G özellikli Galaxy Z Flip3 ‘ün Samsung Türkiye websitesinde 20 bin TL fiyat etiketiyle satıldığını da hatırlatalım.

Android 12 işletim sistemiyle gelmesi beklenen telefon hakkında yeni detaylar oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili Haberler

>> Tatile Çıkarken Güvenlik Unsurunu İhmal Etmeyin, Yoksa!