Vestel 65 inch OLED UHD TV ve 65 inch UHD Borderless TV...

Vestel 65 inch OLED UHD TV ve 65 inch UHD Borderless TV – #CES2018

PAYLAŞ

Ülkemizin en önemli teknoloji markalarından Vestel de CES 2018’deki katılımcılar arasındaydı. Manisa merkezli firma, yeni üst seviye OLED UHD TV televizyonlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Firmanın ilk ürünü, 65 inç ekranı ve 4K UHD çözünürlük değeriyle ön plana çıkan televizyonuydu. Bu televizyonda kullanılan OLED UHD TV teknolojisi sayesinde çok derin renk tonlarını elde edebilmek mümkün. Kısacası normal panellere kıyasla daha zengin sunumlu bir model bu. Vestel’in akıllı televizyonları için hazırladığı arayüzü bu televizyonda da bulunuyor ve isterseniz YouTube, Netflix gibi uygulamalar üzerinden 4K içerikleri de takip edebiliyorsunuz. Bu ürünün bir de 55 inç ekranlı versiyonu olduğunu belirtelim.

Firmanın bir diğer ürünü ise, yine 65 inç ekrana ve 4K UHD çözünürlüklü ekrana sahip televizyonu Borderless TV oldu. Bu ürün, adından da anlaşılacağı üzere neredeyse çerçevesiz bir tasarıma sahip. 8mm kalınlık değeri bulunan televizyon, tıpkı OLED TV’de olduğu gibi Vestel’in akıllı TV arayüzüne sahip ve 4K içerikler çalıştırabiliyor. Yine bu televizyonun da 55 inç ekranlı versiyonu var.

İyi seyirler.

Vestel 65 inch OLED UHD TV ve 65 inch UHD Borderless TV - #CES2018

LG 4K UHD HU80K projektör ön inceleme – #CES2018


CEVAP VER