Vestel Şikayet Yönetiminde En İyi Marka Ödülünü Aldı


Vestel, Marketing Türkiye Dergisi, Marketing Management Institute, Şikayetvar.com ve Method Research Company işbirliğiyle düzenlenen A.L.F.A. Awards’da beyaz eşya kategorisinin birincisi oldu.

Şikayetlere dönüş süresi ve müşterilerden alınan teşekkür oranları baz alınarak yapılan değerlendirme sonucu Vestel, şikayet yönetiminde kendi kategorisinde en iyi marka seçildi.

İnteraktif Pazarlama Zirvesi kapsamında düzenlenen ödül töreninde Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürü Dr. A. Tarkan Tekcan, ödülünü Marketing Türkiye Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Günseli Ocakoğlu’ndan aldı. Tekcan, törende yaptığı konuşmada şunları ifade etti:

VESTEL_GORSEL

“Bu ödülle buluşmak çok güzel. Vestel Müşteri Hizmetleri olarak hedeflerimiz memnuniyetin de ötesinde… Her zaman beklentileri memnuniyete, memnuniyeti de teşekküre ulaştırma gayesiyle çalıştık.  Bu ödülü Vestel adına alıyor olmaktan büyük sevinç duyuyorum.  Bu ödül bizim için çok değerli. Vestel’in müşterilerine satış sonrası hizmetlerde verdiği önemi simgeliyor. Demek ki fark yaratma noktasında doğru adımları atmışız… Demek ki müşterilerimize bu farkı yansıtabilmişiz. Teşekkürleri ödüle dönüştürme fikri bence kendi başına ödüle değer. Öncelikle bu fikrin yaratıcılarına ben teşekkürlerimi iletmek istiyorum.  Bu ödülün bundan sonra sektör bağımsız olarak müşteri memnuniyeti yaratma konusunda doğal bir hedef olmasını dilerim. Ödüle layık görülen tüm firmaları da tebrik ediyorum.”

Ödül için takım arkadaşlarına da teşekkür eden Tekcan, “Yurt genelinde hedefimize ortak olan yetkili servislerimiz var. Hep birlikte samimiyet içinde yaklaşımlar oluşturup bize tüm platformlardan ulaşan çağrıları teşekkür ile sonuçlandırabilmek için çaba harcıyoruz. Bu ödül de bunun bir neticesidir. İlerisi için daha da heveslendirici bir teşvik oldu” diye konuştu.

MasterCard Mobil Ödemelere Hız Vererek