Violin Memory ve Tara Sistem Müşterileriyle Bir Araya Geldi

Violin Memory ve Tara Sistem Müşterileriyle Bir Araya Geldi

PAYLAŞ

Flash Array pazarının öncü markası Violin Memory ve  Türkiye iş ortağı Tara Sistem geçtiğimiz günlerde 2017 planları ve son gelişmeleri paylaşmak üzere, müşterileri ile İstanbul’da buluştu.

Violin Memory’nin yol haritasının yatırım ve gelişim üzerine oluşturulduğunu belirten Violin Memory Genel Müdürü Ebrahim Abbasi, Türkiye iş ortağı Tara Sistem ile birlikte gelecekte sahaya sunacakları ürünler için araştırma ve geliştirmeye önem verdiklerini, odak konularının ürün ve çözüm üretmek olduğuna değindi. Şirket prensibi olarak iş geliştirme süreçlerinde müşteri odaklılık, insan ve teknolojiyi temel aldıklarını paylaştı.

Firmanın yeniden yapılanma sürecini de değinen Abbasi, Soros Quantum Fund’ın satın alması sonrasında pazarda daha güçlü konuma geldiğini ve yeniden yapılanmanın yol haritasında, müşteri desteği ve AR-GE çalışmalarının öncelikli olacağını vurguladı. Nisan 2017’de başlayacak bu sürecin tamamen bir yapılanma ve yenilenme odaklı bir model üzerinde ilerleyeceğini belirtti.

Türkiye Pazarı’nın kendileri için önemli olduğunu belirten Abbasi, bu pazarı seçmelerinin temelinde büyüyen bir ekonomi ve hızla gelişmekte olan bir pazar potansiyelinin olduğunu belirtti. Aynı zamanda pazarda yer alan çok sayıda kurumsal müşterinin Violin Memory çözümlerini kullanmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Abbasi, pazarda emin adımlarla büyümekte olduklarının oldukça heyecan verici olduğunu sözlerine ekledi.

Tara Sistem ile çalışma zeminin karşılıklı güven ilişkisine dayandığını belirten Abbasi, Tara Sistem’in sektördeki bilgi ve deneyiminin bu iş birliğinin oluşmasındaki önemli parametreler olduğunu, buna ilave olarak yenilik ve dinamizm esaslı çalışma anlayışının başarılarının sürekli olmasına etkide bulunduğunu belirtti.Violin Memory Tara Sistem


CEVAP VER