Vivo V29 Orta Segmentte Fark Yaratacak!

Vivo V29

Vivo V29 modeli sertifikasyon kuruluşlarının web sitesinde görüldü. İşte yakında tanıtılacak olan Türkiye ihtimalli yeni model hakkında tüm detaylar.

Vivo’nun bir süredir ülkemizde hizmet veren bir marka olduğunu biliyoruz. .Özellikle fiyat performans odaklı akıllı telefon modelleri pazarda daha çok yer alıyor. Ne yazık ki şuan için amiral gemisi modeller için aynı şeyi söyleyemeyiz. Bunun en temel sebebi ise artmakta olan dolar kuru. Bu yüzden Vivo’nun giriş ve orta segment modelleri Türkiye’ye giriş yapıyor. Yakın zamanda sızdırılan Vivo V29 modelinin de Türkiye’ye gelmesi bekleniyor. İşte teknik özellikleri ortaya çıkan yeni orta segment Vivo modeli hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Vivo V29 Orta Segmentte Fark Yaratacak!

Ortaya çıkan bilgilere göre GeekBench listelerinde sızdırılan modelin işlemcisi belli oldu. Qualcomm imzası taşıyan Snapdragon 778G Plus yonga setine sahi olacak model, orta segmentteki rakiplerine göz kırpacak. Qualomm’un en güçlü işlemcilerinden birine sahip olan modeli, bu yonga setinin 8 GB RAM ile destekleyecek. Ayrıca 8 GB RAM‘den güç alacağını da belirtelim.

Ayrıca seriye ait bir de Pro varyantı yer alacak. Pro varyantına baktığımızda ise daha gelişmiş özellikler görüyoruz. Fakat serinin Pro modelinin Türkiye’ye giriş yapması pek de muhtemel görünmüyor. Sızdırılan bilgilere baktığımızda zaman Vivo V29 Pro modeli, 12 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanına sahip olacak. Vivo’nun ara yüzünde desteklediği sanal RAM teknolojisi sayesinde söz konusu RAM belleğin 20 GB’a kadar yükseltilmesi bekleniyor. Serinin Pro olmayan modelinde de aynı sanal RAM desteği yer alacaktır.

Vivo V29

Serinin Pro modelinin 64 MP destekli ana kamera il gelmesi bekleniyor. Ayrıca OIS desteği de yer alacak. Optik imaj desteği sayesinde video çekim esnasında sarsıntılar minimuma indirgenecek. Pil tarafına baktığımızda ise 5.000 mAh hızlı şarj desteğine sahip 66W’lık bir şarj aleti de kutudan çıkacak. Yeni modellerin Türkiye ihtimali hakkında Vivo Türkiye’den henüz ortaya çıkan bir açıklama bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde yeni modeller hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Oppo Reno 10 Serisi Tanıtıldı: Yakında Türkiye’de!