Vivo’nun Yeni Katlanır Telefonu Z Fold 3’e Büyük Rakip Olacak!

Galaxy Z Fold 4

Vivo’nun yeni katlanabilir modeli, Samsung’un en son çıkan Galaxy Z Fold 3 modeline rakip olacak. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Vivo, akıllı telefon yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Ülkemizde de resmi olarak hizmet veren markanın, her segmentten akıllı telefon ile karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Genellikle giriş ve orta segment ürünleri ile ülkemizde tanınan Vivo’nun amiral gemisi modelleri de dünyada ilgi görmekte. Katlanabilir akıllı telefonlara olan ilginin arttığı şu dönemlerde her marka, katlanır akıllı telefonu ile karşımıza çıkıyor. Vivo’nun yakında kullanıcıların karşılayacak yeni katlanır telefonu Z Galaxy Fold 3 modeline rakip olacak. Yakında tanıtılacak modelin tanıtım tarihi netleşti. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Vivo’nun, Galaxy Z Fold 3 Rakibi Katlanır Telefonunun Lansman Tarihi Belli Oldu!

Galaxy Z Fold 3

11 Nisan 2022 tarihinde tanıtılacağı kesinleşen yeni modelin bazı teknik özellikleri de sızdırılmış durumda. İddialara göre Vivo’nun önümüzdeki haftalarda piyasaya süreceği akıllı telefon Galaxy Z Fold modelinde kullanıcıların şikâyet ettiği sorunlara çözüm bulacak. Örneğin katlanır akıllı telefonlarında en büyük sorunu olarak karşımıza çıkan kalınlık sorununa Vivo son verecek. İddialara göre Vivo’nun yakında tanıtılması beklenen katlanır modeli Z Fold 3 serisinden çok daha ince olacak. Bununla beraber söz konusu ekranı açtığımızda ise daha büyük büyük bir ekran karşımıza çıkması bekleniyor. Tabii ki kullanıcıların bir diğer mustarip olduğu konu ise kat izi sorunu. İddialara göre özel geliştirdiği teknoloji sayesinde bu kat izi sorunu yok edecek. Bu sayede katlanılabilir bir telefon değil de, klasik bir telefon kullanıyormuş hissiyatı uyandıracak.

Kullanım kolaylığı konusunda yeni özellikler ile karşımıza çıkması beklenen yeni model hakkında aktarılanlar kısıtlı. Fakat 11 Nisan tarihine kadar yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Vivo, ülkemizde resmi olarak hizmet sunan bir marka olduğu için yeni katlanabilir modelinin de Türkiye’ye geleceğine dair söylentiler mevcut. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği belli olacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Haftalık Akıllı Telefon Haberleri (21 Mart 2022-28 Mart 2022)

>> Poco X3 Pro Samsung Galaxy A52 Karşılaştırması: Orta Segment Kralları!