WWDC 2024 Tarihi Belli Oldu: iOS 18 Bomba Gibi Geliyor!

WWDC 2024 tarihi

WWDC 2024 tarihi belli oldu. Önümüzdeki aylarda gerçekleşecek olan Apple geliştirici konferansının tarihi belli oldu. İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Apple’ın haziran ayında gerçekleştireceği etkinlikte iOS 18 ve diğer teknolojilerine tanıtacağı biliniyor. Söz konusu etkinliğin haziran ayında gerçekleşeceği kesinleşmişti. Fakat tam olarak tarih henüz bilinmiyordu. Sonunda tüm Dünya’nın merakla beklediği WWDC 2024 etkinliğinin tarihi belli oldu. İşte WWDC 2024 tarihi hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

WWDC 2024 Tarihi Belli Oldu: iOS 18 Geliyor!

WWDC 2024 tarihi belli oldu. Apple’ın yıllık Dünya Geliştiriciler Konferansı (WWDC), bu yıl 10 Haziran ile 14 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Her yıl olduğu gibi, WWDC’nin ilk gününde Apple, işletim sistemlerinin yeni sürümlerini duyurmayı planlıyor. iOS 18 ve iPadOS 18’in yanı sıra watchOS, tvOS, macOS ve VisionOS’un yeni özelliklerini ve geliştirmelerini bekleyebiliriz.

Apple, WWDC’yi çevrimiçi olarak düzenleyecek ancak geliştiriciler ve öğrenciler, 10 Haziran’da Apple Park’ta özel bir etkinlikte bir araya gelecek. Bu etkinlikte, açılış konuşmasını izleyebilecek, Apple ekip üyeleriyle buluşabilecek ve özel etkinliklere katılabilecekler. Ancak bu etkinliğe katılım sınırlı olacak. Katılım talepleri için ayrıntılı bilgiler Apple’ın resmi web sitesinde bulunabilir. WWDC’nin çevrimiçi etkinliklerine ise herkes ücretsiz olarak katılabilecek.

WWDC 2024 tarihi

Apple, etkinlik boyunca geliştiricilere yeni araçlar, çerçeveler ve özellikler hakkında bilgi sağlayacak ve uygulamalarını ve oyunlarını geliştirmelerine yardımcı olacak. Ayrıca, video oturumları ve Apple tasarımcıları ve mühendisleriyle etkileşim kurma fırsatları da sunulacak. WWDC, Apple’ın geliştiricilerle ve genel kullanıcılarla etkileşim kurduğu önemli bir etkinlik. Bu yılın etkinliği, yeni işletim sistemi sürümlerinin yanı sıra geliştiricilere yeni olanaklar sunacak ve Apple ürünleriyle ilgili heyecan verici gelişmeleri ortaya koyacak. Katılımcılar, Apple’ın gelecek vizyonunu daha yakından görebilecek ve Apple ekosistemi hakkında daha fazla bilgi edinebilecekler.

Önümüzdeki dönemlerde etkinlikte tanıtılacak olan Apple teknolojileri ve iOS 18 sürümü hakkında yeni detaylar ortaya çıkacaktır. Özellikle yapay zeka konusunda Siri’ye gelecek olan yapay zeka destekli görsel üretme benzeri teknolojiler ile hayranlarının mutlu etmesi bekleniyor. iOS 18 ve diğer Apple teknolojileri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> NVIDIA NIM Adında Yeni Yapay Zeka Yazılım Platformunu Duyurdu – Işık Hızına Yetişti