Xiaomi’den Fiyat Performans Kulaklığı: Redmi AirDots 3 Pro


Redmi AirDots 3 Pro, uzun süredir aradığınız gerçek kablosuz kulaklık olabilir. Uygun fiyat ve üst seviye özelliklerden söz ediliyor.

Xiaomi markası Redmi,26 Mayıs itibarıyla önemli bir duyuru yapmaya hazırlanıyor. Firma, gerçek kablosuz kulaklık pazarına yeni bir ürün katma ve teknoloji severleri etrafına toplama düşüncesinde.

Redmi AirDots 3 Pro, bu markanın ANC, yani aktif gürültü engelleme teknolojisine sahip ilk kulaklık ürünü olacak. Aşağıdaki görsellere de bakarak ürünün nasıl bir tasarıma, nasıl bir görünüme sahip olacağı konusunda fikir edinebilirsiniz.

Redmi’nin bu ürün için ön plana çıkardığı detaylar ise, “kablosuz kulaklık pazarındaki en düşük gecikme süresine sahip ürün” ve “fiyat-performans skalasında oldukça iddialı bir ürün” olduğu yönünde.

Xiaomi'den Fiyat Performans Kulaklığı: Redmi AirDots 3 Pro

Hem özellikleri hem de fiyatıyla tercih edilebilir bir ürün olacağı söyleniyor

Gerçekten de kablosuz kulaklık pazarına baktığımızda pek çok ürün var. Tasarımsal anlamda birbirine benzeyenler, fiyatlarıyla benzerlikler taşıyanlar ve tabii ki üst seviyede yer alan ürünler var. Kullanıcılar ise, “uygun fiyata idare eder özellikli ürünler” değil de, “uygun fiyata gerçekten iyi özellikler sunabilen ürünler” arıyor. İşte bu tarafta Redmi’nin yeni ürünü iyi bir çıkış yakalayabilir.

Kulaklıklardaki aktif gürültü engelleme özelliği, ortamdaki ses seviyesini 35dB değerine kadar düşürebilecek. Bu, bir anlığına dış dünyadan kopmak isteyenler için güzel bir çözüm olabilir. Özellikle de kalabalık, gürültülü bir ortamda telefon görüşmesi yapmaya çalışılıyorsa, anlaşılabilir konuşmalar için önemli.

AirDots 3 Pro, kablosuz şarj özelliğine de sahip

AirDots 3 Pro, bünyesinde Qi standardına uygun kablosuz şarj özelliğini de barındırıyor. Buna ek olarak, beraberinde gelen USB Type-C kablosuzla da kolaylıkla şarj olabilecek ve bu esnada hızlı şarj özelliğini sunacak.

An itibarıyla ürünün siyah ve beyaz dışında hangi renkleri sunacağı, hangi pazarlarda satışta olacağı ve nasıl bir fiyat etiketi olacağı merak konusu. Öyle ya, hem özellik hem de fiyat tarafında rekabetçi bir ürün olacağından söz ediliyor. Eğer bu aralar yeni bir kulaklık alma düşünceniz varsa. Biraz daha beklemenizi öneririz. Belki de aradığınız kulaklık budur?

>> Google Servisleri, Yeni Honor 50 Serisi Telefonlarla Geri Dönüyor


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here