Xiaomi Mi Boost Pro, Hızlı Şarj Özellikli 30.000mAh Değeri Sunuyor! Evet, 30.000!

Xiaomi Mi Boost Pro, bu yılın başlarında, Hindistan’da görücüye çıkmıştı. Firma, ürünün üretilmesi için teknoloji severlerden fon toplamış ve başarı sağlanmıştı. İşte bu ürün, artık satışta bulunuyor ve yakın zamanda farklı ülkelerde de satışa sunulabilir.

.

Xiaomi, geçtiğimiz mart ayının sonuna doğru 30.000mAh pil için bir kampanya bağış süreci başlatmıştı. İlk etapta 5 bin adetlik üretim planlanıyordu, ama 15 günlük periyotta 6,393 kişi tarafından fonlandı ve bir o kadar kişi tarafından da destek gördü ve üretilerek Hindistan’da satışa sunuldu. Ürünün 31 dolarlık satış fiyatı var. TL olarak hesapladığımızda, 260 TL yapıyor.

Xiaomi Mi Boost Pro, bir powerbank, taşınabilir bir pil. Basit tabirle, yanınızda taşıyabilir, akıllı telefon ya da akıllı tablet gibi cihazlarınızı kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

“Ürünün diğer powerbank’lerden farkı nedir?” derseniz, hem kapasitesi hem de hızlı şarj özelliği olarak belirtebiliriz.

Xiaomi Mi Boost Pro, Hızlı Şarj Özellikli 30.000mAh Değeri Sunuyor! Evet, 30.000!

30.000mAh pil, aynı zamanda 18W hızlı şarj desteği sunuyor

Xiaomi Mi Boost Pro, 154.5 x 72.3 x 38.9 mm boyutlara sahip. Ağırlığı ise, 640 gram. Yani çantada taşımaya müsait boyutlarda bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

Ürünün üzerinde 2 tane USB Type-A port bulunuyor, ki bu portlar aracılığıyla aynı anda iki farklı cihaz şarj edilebiliyor. Bir de Type-C bağlantı noktası var, ki bununla da hem diğer cihazları şarj edebilir hem de powerbank’i şarj edebilirsiniz.

Ürün, bağladığınız cihazları 18w hızlı şarj teknolojisi ile hızlıca şarj edebiliyor. Cihazın devasa kapasitesini göz önüne aldığımızda, onu da hızlıca şarj etmek önemli. Zaten burada da cihazın kendi kendini şarj edebilmesi için 24w hızlı şaj özelliği bulunuyor.

Cihaz, USB PD (Power Delivery) 3.0 teknolojisine de sahip ve bu sayede bazı aksesuarları da düşük modda şarj edebiliyor.

Şimdi merak edilen, Hindistan’da ilgi gören ve satışa sunulan bu cihazın ilerleyen günlerde diğer ülkelerde de satışa sunulup sunulmayacağı. Öyle ya, 30.000mAh pil, 5.000mAh üzerinden hesaplarsak, tam şarj ile 6 kez %100 şarj etme imkânını sunuyor. Bu, özellikle iş seyahatleri ya da doğa gezileri gibi aktiviteler için ideal bir cihaz olduğunu gösteriyor diyebiliriz.

>> Nvidia GeForce Experience İle Oyunlardan Video Kaydı Nasıl Yapılır?

. . . . .