Yerli 3D yazıcı markası Zaxe, CES 2018’in ilgi odağı oldu

Yerli 3D yazıcı markası Zaxe, CES 2018’in ilgi odağı oldu

PAYLAŞ

Türkiye’nin yerli ve milli 3 boyutlu yazıcı üreticisi Zaxe, ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenlenen dünyanın en büyük tüketici elektronik fuarı CES 2018’de en yeni ürünleriyle gövde gösterisi yaptı. Fuarda X1 Plus ürününün dünya tanıtımını da yaparak ilk kez teknoloji severlerin beğenisine sunan Zaxe, 3D yazıcı alanındaki çözümleriyle dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

CES Fuar Görsel

Zaxe, dünyanın en büyük tüketici elektronik fuarı olan CES (Consumer Electronics Show) 2018’de yeni ürünü X1 Plus’ı ilk kez görücüye çıkardı. Las Vegas’ta gerçekleştirilen fuarda, X1 ve X1 Plus cihazlarını teknoloji severlerle buluşturan Zaxe, etkinlikte ayrıca “CES 3D Printing” salonundan canlı bağlantı da gerçekleştirdi. X1 modeli ile başta eğitim ve sağlık olmak üzere pek çok alanda çok sayıda kullanıcıya ulaşmayı başaran ve binin üzerinde satış gerçekleştiren Zaxe, yeni modeli ile profesyonellere hitap etmeyi amaçlıyor.

Zaxe CES Fuar-1

Yerli 3D yazıcıya büyük ilgi

Zaxe’nin 3D yazıcı alanındaki çözümleriyle CES 2018 Fuarı’nda ciddi bir ilgi gördüğünü ifade eden Zaxe Yönetici Ortağı Koray Kurhan, “Hali hazırda piyasaya sunduğumuz X1 ve bu fuarda ilk kez tüm dünyaya tanıttığımız X1 Plus’ı dünyanın dört bir yanından katılan ziyaretçilerin beğenisine sunduk. Farklı ülkelerdeki kullanıcılar markamıza ve modellerimize övgü dolu sözler söyledi. Bu durum bizleri ülkemiz adına oldukça gururlandırdı. Bizlere verdikleri önemli destek için tüm Türkiye’ye minnettarız. Küresel bir yerli 3D yazıcısı markası olma yolunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Zaxe X1 Plus-1

Zaxe X1 Plus Profesyoneller İçin Geliştirildi

Gerçek profesyoneller için Türkiye’de üretilen ve geliştirilen X1 Plus, geniş baskı hacmi, uzaktan ağ bağlantılarıyla kontrol edilebilirliği, sessiz yapısıyla yüksek kaliteli baskılar sunuyor. Dünyada ender 3D yazıcı üreticilerinde  olan hem ABS hem PLA  plastik ve türevleriyle  baskı yapabilme  özelliğine sahip X1 Plus’ın, bir önceki model olan X1 ile en önemli farkları arasında  boyut, ısı yalıtımı, otomatik kalibrasyon  ve ısı kontrollü kapalı bir baskı alanının olmasını sayabiliriz. Ham madde bittiğinde uyarı veren  X1 Plus; kablosuz internet bağlantısı, dokunmatik ekran, Türkçe, İngilizce menüsüyle X1’de olduğu gibi yazılımı tamamen Zaxe’ye ait bir ürün. Tamamen yerli bir üretici olarak Türkiye’de servis ile limitsiz yedek parça desteği de sunan Zaxe’nin X1 Plus modeli, ihracat pazarlarının da yeni gözdesi olacak.

Akıllı evlerin akıllı ağları gücünü MediaTek ’ten alıyor


CEVAP VER