YouTube Çöküyor mu? Sebebi Bu Olabilir!

YouTube, dünyanın en popüler video kütüphanesi desek yeridir. Her gün sayısız kişi tarafından ziyaret edilen platform, PC, akıllı TV’ler, akıllı mobil cihazlar ve daha pek çok noktada hizmet sunuyor. Son gelen bilgiler ise, yeni güncelleme sonrasında bazı Android kullanıcıların sorunlarla karşılaştığı yönünde. Evet, Android tarafında şu sıralar YouTube çöküyor. Peki bu sorunu ortadan kaldıracak bir güncelleme var mı. Şu an için yok maalesef ama yakın zamanda gelecektir.

YouTube çöküyor! Evet, platformun Android uygulamasını kullananlar, yakın zamanda yeni bir güncelleme almıştı. Sosyal medyada yapılan pek çok paylaşımdan yola çıkacak olursak, bu güncelleme sonrasında pek çok kullanıcı platforma girmekte zorluklar yaşıyor. Girseler bile videolar açılmıyor ve bir süre sonra çöküyor. Aşağıda da örnek bir görseli görebilirsiniz. Konu hakkında henüz YouTube’un bir açıklaması yok ama ufak bir kitleyi etkilediği düşünülen bu sorunun yeni bir güncellemeyle yakında çözüleceği düşünülüyor.

YouTube çöküyor

YouTube Çöküyor mu? Sebebi Bu Olabilir!

YouTube Premium, reklamsız deneyimler ve dahasını sunuyor

YouTube’a para ödemek istemiyorsanız, reklamlı olarak kullanabilirsiniz. Böylece reklamlardan gelir elde ediliyor. Zira şirket, reklam engelleyici uygulamalar sebebiyle reklam gösterimlerinin düşük kalmasından şikayetçi. Eh, bu da para kaybı demek.

“Benim reklamlarla işim olmaz.” diyorsanız, öyleyse YouTube Premium’a geçiş yapmalısınız. Aylık ödeme yaparak size uygun bir paket seçebilir ve kafanız rahat hareket edebilirsiniz.

Örneğin Premium paket sayesinde favori videolarınızı ve müziklerinizi cihazınıza indirebilir ve daha sonra offline olarak da kullanabilirsiniz. Yine ücretli tarifede daha geniş çözünürlük yelpazesi ve daha iyi görüntü kalitesi de sunuluyor.

Tek kişi olarak ayda 58 TL ödeyebilir ya da aile paketini seçip ayda 116 TL ödeyerek aile üyeleriyle birlikte daha ekonomik deneyimler elde edebilirsiniz.

Premium hakkında daha fazla bilgi isterseniz buraya göz atabilirsiniz:

https://www.youtube.com/paid_memberships?ybp=mAEO

Bildiğiniz gibi şirket, reklam engelleme için üçüncü parti uygulama kullananlara karşı çalışmalar yürütüyor. Bu uygulamaları kullananların platforma erişimi ve video deneyimlerinin kötüleştiği de söyleniyor.

Peki siz bu uygulamayı nasıl kullanıyorsunuz? Ücretli mi yoksa ücretsiz mi?

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S24 Ultra’yı Parçalarına Ayırdılar! Düşme Testi