ZTE’nin Yeni Ürünü E6500, GITEX 2013’te Tanıtıldı


Evde yüksek hızlı internet talep eden kullanıcılar için ZTE, Dubai’de gerçekleştirilen GITEX Fuarı’nda E6500’ün tanıtımını yaptı.

Dünyanın en büyük telekomünikasyon donanımları, ağ çözümleri ve mobil araçları sağlayıcılarından ZTE, geçen hafta Dubai’de gerçekleştirilen “Gulf Information Technology Exhibition” (GITEX) 2013’te yeni sabit hat terminali ürün serisinin lansmanını gerçekleştirdi. Etkinlik sırasında ZTE, aynı zamanda orta ve yüksek fiyat konut pazarına yönelik olan ve çift bant kablosuz erişimi, yüksek hızlı internet ve indirme gibi bir dizi ev ağı ihtiyacını karşılayan çift bant kablosuz yöneltici E6500’ün de tanıtımını yaptı.Businessman Stretching While Working on His Laptop

E6500, ZTE’nin özel Net SphereTM sorunsuz kapsama ağı teknolojisini içeriyor. Bağımsız cihaz olarak veya ZTE’nin mini erişim noktaları (AP) ve güç hattı iletişim (PLC) adaptörleri ile birlikte kullanılan E6500, ev ağlarının kolayca genişletilmesini sağlıyor ve Wi-Fi sinyallerinin duvarlar tarafından engellenmesi sorununu ortadan kaldırıyor. E6500’ün diğer bir önemli özelliği de 750Mbs pik hız ile hem 2.4GHz hem de 5GHz bantlarında çalışabilmesi ve böylece yüksek çözünürlüklü video, çevrimiçi oyun ve diğer hizmetler için daha sorunsuz bir deneyim sunuyor olması… E6500 ayrıca klasik Ethernet arabirimlerine göre 10 kat daha hızlı çalışan beş gigabit Ethernet arabirimleri sağlıyor.