2 GB internet hediye kazanmak ister misiniz? İşte Hediye İnternet Türk Telekom...

2 GB internet hediye kazanmak ister misiniz? İşte Hediye İnternet Türk Telekom Kampanyası…

Google News Abone Ol

Türk Telekom, hayatı kolaylaştıran mobil uygulaması ‘Online İşlemler’in kullanıcılarına yönelik kampanya başlattı. TL yükleme ve paket satın alma gibi işlemleri tek dokunuşla yapabilmek için kredi kartını uygulamaya ilk kez kaydeden faturasız hat sahiplerine haftalık 2 GB hediye internet ediyor.

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik eden Türk Telekom ‘Online İşlemler’ mobil uygulamasıyla müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. TL yükleme ve paket satın alma gibi işlemlerine hız kazandırmak için kredi kartını uygulamaya ilk kez kaydeden Türk Telekom faturasız hat sahiplerine haftalık 2GB internet hediye ediliyor. Hediye internet, uygulamaya kredi kartının kaydedilmesinin ardından otomatik olarak müşterinin hattına tanımlanıyor.

Online İşlemler Uygulaması Üzerinden 2 GB Hediye İnternet 

Türk Telekom Mobil Hizmetler Direktörü Yeşim Arı. “Online İşlemler uygulamamızın kredi kartı entegrasyonuyla müşterilerimizin işlemlerini tek bir dokunuşla, kolayca tamamlamalarını sağlıyoruz. Sunduğumuz 2GB internet hediye müşterilerimizin mobil deneyimini zenginleştirirken daha fazla kullanıcının bu hizmetten faydalanmasını hedefliyoruz” dedi.2 GB Hediye İnternet 

Türk Telekom’un müşteri deneyimini dijital dönüşümle güçlendirmek amacıyla sunduğu müşteri odaklı. Self Servis uygulaması, birçok hizmete cep telefonlarından tek dokunuşla erişmeyi mümkün kılıyor. Faturasız hat sahiplerine ‘Online İşlemler’de TL yükleme, TL gönderme ve paket satın almanın yanı sıra mobil. İnternet, ev telefonu ve Tivibu servisleri için yeni üyelik başvurusu yapma imkânı sunuluyor.

İlgili haberler

>> Türk Telekom eSIM için düğmeye bastı


CEVAP VER