3DEXPERIENCE World 2020 Konferansı Kapılarını 3D Tasarım Uzmanlarına Açtı

3DEXPERIENCE World 2020 Konferansı Kapılarını 3D Tasarım Uzmanlarına Açtı

Google News Abone Ol

Dassault Systemes her yıl gerçekleştirdiği dünyanın en büyük 3D modelleme yazılım teknolojisi fuarını düzenliyor. 3DEXPERIENCE World 2020 adlı etkinlik, 9-12 Şubat 2020 tarihleri ​​arasında Amerika Birleşik Devletleri’nin Nashville şehrinde gerçekleştiriliyor. Bu etkinlikte BT Günlüğü olarak yerimizi aldık ve sizlere yeni gelişmeleri aktarmak için çalışacağız.

3DEXPERIENCE World etkinliği yaklaşık 20 yıldır gerçekleştiriliyor, geçtiğimiz yıllarda etkinliğin adı SOLIDWORKS World’dü şimdilerde ise firma 3DEXPERIENCE World adını kullanıyor. Etkinlik çerçevesinde, Dassault Systemes ekosistemindeki tüm yeni teknolojiler sergileniyor ve 3D modelleme alanında faaliyet gösteren tüm şirketleri, uzmanları ve toplulukları bir araya getiriyor.

3DEXPERIENCE World 2020

Etkinliğin açılışında sahne alan SOLIDWORKS Dassault Systemes CEO’su Gian Paolo Bassi , bu yılki etkinliğin 3D modelleme endüstrisi için çok önemli olacağını söyledi. Burada daha iyi bir ekosistem oluşturmak için en son teknolojileri tanıtacakların bahsetti. “Bu toplulukla inşa ettiğimiz uzun mirasa devam ediyoruz. 3DEXPERIENCE World, geçen yılki SOLIDWORKS World gibi, 3D hayranlarının yaratıcı bir şekilde düşünebileceği, ağ kurabileceği ve gelecekteki teknolojik gelişmelerden ilham alabileceği benzersiz bir toplantı” dedi.

SOLIDWORKS Dassault Systemes’in CEO’su Gian Paolo Bassi , 3DEXPERIENCE World 2020’de. 3D teknolojisinin uygulanmasına ve kullanımına ek olarak, katılımcıların sahada daha yaratıcı , verimli ve duyarlı olma becerilerini geliştirebileceklerini ve genişletebileceklerini sözlerine ekledi. Açılış konuşmasının ardından Dassault Systemes!in farklı salonlarda düzenledi, 3D tasarım, veri yönetimi, simülasyon ve üretim alanlarında uzmanlarla dolu eğitim ve seminerlerlerin gerçekleştirildiği etkinliklere geçildi.

En son 3D teknolojisinin deneyimini yaşamak için etkinliğe katılan tüm sektörlerden yaklaşık 6.000 tasarımcı, mühendis , yaratıcı, girişimci, öğrenci ve iş lideri var. Etkinlik çerçevesinde ders niteliğinde, uygulamalı atölye çalışmaları ve 3D tasarım, veri yönetimi, simülasyon ve üretimdeki en son yenilikler üzerine uzman liderler eşliğinde düzenlenen 350’den fazla teknik oturum var.

100’den Fazla İş Ortağı Çözümlerini Sergiliyor

Ziyaretçiler 3DEXPERIENCE Playground’da 100’den fazla iş ortağının yeni teknolojilerini, araçlarını ve uygulamalarını keşfedebiliyorlar. Ayrıca ziyaretçiler gerçekleştirilen hackathona katılabiliyor ve 3D teknolojisinin eğitim ve diğer alanlar üzerindeki etkisini görebiliyorlar.

3DEXPERIENCE World 2020, Dassault Systemes’in işbirlikçi bulut tabanlı 3D tasarımları oluşturmak için dijital bir uygulaması olan 3DEXPERIENCE WORKS ile birlikte ziyaretçilere yeni stratejiler de tanıtılıyor. Dassault Systemes, 3D Design & Engineering Software teknolojisini geliştiren tanınmış bir şirket. Geliştirdiği 3DEXPERIENCE WORKS uygulaması da kullanıcıların ürün tasarımlarını hassas bir şekilde yapmalarına büyük yardımcı olacak gibi gözüküyor. Yeni gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam deceğiz.


CEVAP VER