Denizli’de geliştirilen Instagram analiz uygulaması Liker Analyzer rekor kırıyor

Denizli’de geliştirilen Instagram analiz uygulaması Liker Analyzer rekor kırıyor

PAYLAŞ

Denizli’de geliştirilen Instagram analiz uygulaması Liker Analyzer rekor indirmeye ulaştı. Peki, bu uygulama nedir ve ne işe yarar?

Google Trends raporlarına göre 1 milyardan fazla kullanıcısı olan Instagram için en çok merak edilen bu soruların cevabı Instagram’ın kendi uygulamasında yok. “Takibi bırakanlar kimler? Sıkı takipçilerim kimler? Şehrimdeki takip etmeye değer başarılı hesaplar neler? Instagram’ı nasıl daha etkili kullanabilirim?“

Tüm bu sorulara cevap veren Liker Analyzer mobil analiz uygulaması yayınlanmasından çok kısa süre içinde 600 Bin’den fazla kullanıcı tarafından kullanıldı.

Instagram’da ikinci bir hayat yaşanıyor. Paylaşımların beğenilmesi, takipçilerin artması sevindirirken takipçi kaybetmek üzüyor. En çok beğenilen paylaşımlar için kişisel analizlere ve basit cevaplara ihtiyaç duyuluyor.

instagram

Instagram’daki takipçileri yakından tanımak ve profil ile olan etkileşimlerden haberdar olmak için geliştirilen Liker Analyzer, mobil uygulama pazarına hızlı bir giriş yaptı.

Denizli’de geliştirilen Liker Analyzer kısa sürede başta Amerika, İngiltere, Fransa, Brezilya ve Türkiye olmak üzere tüm dünyada kabul gördü. Liker Analyzer, Instagram’daki birçok veriyi anlaşılır bir şekilde raporluyor.

Tüm beğenileri, beğenenleri, takipçileri, geri takip etmeyenleri, yorumları, etiketleri, paylaşım yapmak için en iyi zaman aralıklarını raporlayan uygulama, etkileşime göre ayrıca Instagram skoru üretiyor. Böylece ülke ve şehir kırılımlarına göre Instagram hesaplarından Liker Analyzer Lig’i oluşturuyor.

Liker Analyzer Lig’e katılanlar yeni takipçi kazanırken aynı zamanda kullanıcılar takip edilecek yeni hesaplar keşfediyor. Hayranlar listesinde, kullanıcının paylaşımlarını en çok beğenen hesaplar ve en popüler gönderiler tarihleriyle birlikte sıralanıyor.

instagram

En çok etkileşim kazandıran zaman aralıklarının analizi ile kullanıcıların paylaşım yapma stratejilerine ipuçları sunuyor. Uygulama websitesi www.likeranalyzer.com ’dan, tüm uygulama marketlerinden “Liker Analyzer” yazarak ücretsiz indirilebilir.

App Store ( iOS ) ücretsiz indirme linki: https://apps.apple.com/app/like-liker-analyzer/id1452290338

Google play ( Android ) ücretsiz indirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.likeandliker.instagram

Liker Analyzer kullanıcıları, güvenle kullandıkları mobil analiz uygulaması ile Instagram hesaplarını ve arkadaşlarını yeniden keşfediyorlar. Sahip oldukları detaylı analizler ile profillerini çok daha verimli yönetiyor.

Facebook Clearview AI’ın verilerini kullanmasını engellemek istiyor

Liker Analyzer Lig’e katılan kullanıcılar beğenileri, takipçileri ve etkileşimlerine göre puanlanıyor ve Liker Analyzer Lig’de yarışırken yeni takipçiler kazanıyorlar. Liker Analyzer Lig’e katılan kullanıcılar şehrindeki insanların lig sıralamasına da göz atarak takip edilesi yeni hesaplar keşfediyorlar.

instagram


CEVAP VER