400 bin TL Ödüllü PUBG Mobile Şehrin Efsaneleri başlıyor!

400 bin TL Ödüllü PUBG Mobile Şehrin Efsaneleri başlıyor!

PUBG MOBILE Şehrin Efsaneleri
Google News Abone Ol

Türkiye’yi de kapsayan 400 bin TL Ödüllü PUBG Mobile Şehrin Efsaneleri etkinliği başlıyor. PUBG oynayarak para kazanmak isteyenler buraya!

PUBG Mobile Şehrin Efsaneleri için kayıtlar 13 Ekim’de başlıyor. Herkesin katılabildiği bu devasa turnuvaya kayıt yaptıran takımlar önce 18 Ekim’de başlayacak bölge elemelerine katılacak. Ardından şehirlerinin en iyisi olduğunu kanıtlayan takımlar hem 400 bin TL’lik ödül havuzundan pay almak hem de şehrini temsil etmek için dört hafta sürecek kıran kırana bir mücadeleye girecek.

PUBG Mobile Şehrin Efsaneleri için geri sayım başladı

Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesi ve bunlara ilave olarak İstanbul, Ankara ve İzmir için yapılacakacak elemelere yaklaşık 5 bin takımın katılması bekleniyor. 4 oyuncu ve 2 yedekten oluşan takımlar arasından elemeleri geçen 20 ekip, 29 Ekim15 Kasım tarihleri arasında lig aşamasında mücadele edecek.

Tamamen çevrimiçi düzenlenen bu turnuvanın finalleri 20, 21 ve 22 Kasım’da gerçekleştirilecek. Lig aşamasını üstte bitiren 16 takım final karşılaşmalarına katılma fırsatı elde ederken şehirlerini en iyi şekilde temsil etmeye çalışacak. Soluk kesen bir tempoda oynanacak finallerin sonunda Etkinliğin Şampiyonu belirlenmiş olacak. Dünyada ve Türkiye’de en büyük espor organizasyonlarını düzenleyen ESL Türkiye, oyun tutkunlarıyla markaları bir araya getiren espor ajansı Next In Game ve dünyanın en popüler mobil oyunu PUBG MOBILE birlikte çalışıyor.

PUBG Mobile Şehrin Efsaneleri

Toplam ödül havuzu 400 bin TL olarak belirlenen turnuvanın lig aşaması ve finalleri, PUBG MOBILE Türkiye’nin Youtube, Facebook ve Twitch kanallarından yayınlanacak.

Bu sene ilki gerçekleşecek Şehrin Efsaneleri etkinliğinin 2021’de de düzenlenmesi bekleniyor.

Etkinlik ayrıntılarını www.sehrinefsaneleri.com adresinden, haberleri ve yayınları alttaki PUBG MOBILE sosyal medya kanallarından takip edebilirsiniz.

İlgili Haberler

>> PUBG Mobile 1.0 güncellemesi çıktı! İndir!

>> PUBG Mobile 118 uygulama ile yasaklandı!


CEVAP VER