500 TL Altı Kablosuz Kulaklıklar: En İyilerini Seçtik!

500 TL Altı Kablosuz Kulaklıklar

500 TL altı kablosuz kulaklıklar listemizde Mayıs 2023 itibariyle satın alabileceğiniz en iyi modelleri sizler için sıraladık. İşte alınabilecek kulaklıklar.

Kablosuz kulaklık modelleri, geçtiğimiz yıllarda 200-300 TL bandında satılmaktaydı. Fakat artan dolar kuru ve vergiler sebebiyle iki yıl öncesine kadar 200 TL’ye satına alabileceğimiz bir kablosuz kulaklığın fiyatı 1000 TL’lere kadar yükseldi. Hal böyle olunca kablosuz kulaklık gibi birçok teknolojik alete ulaşmanın zorlaştığını söyleyebiliriz. Fakat zaman zaman karşımıza çıkan indirimler doğrultusunda özellikle Çinli üreticiler tarafından kullanıcılara sunulan kablosuz kulaklık modelleri, 500 TL’nin altında satışa sunuluyor. Biz ise sizler için 500 TL altı kablosuz kulaklıklar ile listemizi sizlere sunacağız. Bu modellerin listesini oluştururken, genellikle olumlu yorumlar ile karşılaştırdığımız, sevilen modellerden bahsetmeye çalıştık. İşte alınabilecek en iyi kulaklıklar.

500 TL Altı Kablosu Kulaklıklar: En İyilerini Seçtik!

realme TechLife Buds T100 Kulaklık (RMA2109)

realme TechLife Buds T100

500 TL Altı kablosuz kulaklıklar listemizin ilk sırasında Realme’nin Techlife Buds T100 modeli yer alıyor. Söz konusu model, geçtiğimiz yılın Ağustos ayında tanıtılmasına rağmen, halka güncelliğini koruyan ve başarılı kulaklıklar arasında yer alıyor. Ülkemizdeki fiyatına baktığımızda ise ortalama olarak 465 TL’lik bir fiyat karşımıza çıkıyor. Genel olarak, gerek tasarım gerek performans olarak olumlu yorumlarına rastladığımız başarılı bir kulaklık olduğunu söyleyebiliriz.

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Kulaklık

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Kulaklık

Listedeki en ucuz modeller arasında yer alan Xiaomi’nin Redmi Buds 3 Lite model, uygun fiyatlı kulaklık arasında yer alırken, tomurcuk tasarım anlayışı ile geliyor. Dokunmatik kontrollere sahip olan model, Bluetooth 5.2 desteği ile geliyor. Ayrıca yeni modelin 323 TL’lik bir fiyata sahip olduğunu da belirteli. Bu yüzden 500 TL altı kablosuz kulaklıklar listesinde Xiaomi’nin yeni modelini de tercih edebiliriz.

QCY T13 Kulaklık

QCY T13 Kulaklık

Özellikle giyilebilir teknoloji tarafında sunduğu ürünleri son yıllarda sıklıkla tercih edilen Çinli üreticinin T13 modeli, 334 TL’lik bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor. Saplı bir tasarım anlayışı ile gelen QCY T13 modeli, Bluetooth 5.1 sürümünü destekliyor.

Oppo Enco Buds2 Kulaklık (ETE41)

500 TL Altı Kablosuz Kulaklıklar

Kablosuz kuklalıklar tarafında kendisini defalarca kanıtlamış bir marka olan Oppo’nun Enco Buds 2 modeli, yine bu fiyata tercih edilebilecek en güçlü modeller arasında yer alıyor. Özellikle ses kalitesi tarafında Oppo’nun modelinin bir hayli başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

İlgili Haberler

>> KPMG, üreten yapa zeka modellerinin şirketler için potansiyel faydalarını ve risklerini açıkladı