A101 Çok Ucuz Kulaklık Satışı Yapıyor İşte Detaylar

A101 çok ucuz kulaklık

Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden bir tanesi olarak bilinen A101, çok ucuz kulaklık satışı yapacak. Hadi gelin konu ile ilgili bütün ayrıntılara birlikte bakalım.

.

öncelikle A101 tarafından kullanıcılara sunulacak fırsatların 24 Aralık’tan itibaren başlayacağını söyleyelim. Uygun fiyatlı ürünler denilince akla ilk gelen isimlerden birisi olan A101, aktüel kataloğu ile de göz dolduruyor. Şirket aklınıza gelebilecek neredeyse tüm cihazları ucuz bir fiyata satıyor.

Satışı yapılan cihazlardan bir tanesi de Piranha marka bir kablolu kulaklık oldu. Bu üründe aklınıza gelebilecek neredeyse tüm özellikler yer alıyor. Ayrıca fiyat bakımından tahmin edebileceğinizin çok altında diyebiliriz. A101 genellikle perşembe günleri yaptığı indirimli satışlar ile biliniyor.

A101 çok ucuz kulaklık satışı büyük talep görebilir

Türkiye’deki en güçlü ve yaygın market markaları içerisinde A101 farklı bir yere sahip. Bu mağaza zincirinin çoğu kez teknolojik ürünlerde iyi indirimlerle kullanıcıları memnun ettiği biliniyor. Fiyatların gayet makul olması buraya uğrayan müşteri sayısında da iyi bir artış sağlıyor.

A101 çok ucuz kulaklık

24 Aralık aktüel kataloğu kapsamında Piranha kablolu kulaklık satışa sunuluyor. Ürün kablosuz görüntü aktarma gibi bazı özelliklere sahip Ayrıca 3 adet HDMI olduğu biliniyor. Aklınıza gelebilecek tüm elektronik cihazlarda bu kulaklığı kullanmak son derece kolay. A101 çok ucuz kulaklık herkes için 29,95 TL fiyata sahip. Bu kampanyanın bütün herkese kulaklık vermek için başlatıldığı bile düşünülebilir.

A101 aktüel ürünleri indirimde

Bu büyük market zincirinin satışa sunduğu ürünlerden bir diğeri de ultra HD smart LED TV modeli oldu. Cihaz, 5.499 TL ile satışta. Tüm bunlara ek olarak kablosuz klavye ve mouse ürünlerinde son derece büyük fırsatlar olduğu söylenebilir.

Mesela kablosuz klavye modelini 49,95 TL’ye alabilirsiniz. Bugün başlayan indirimlerle gelen yeni modeller arasında elektronik org da yer alıyor. Bu cihaz kullanıcılara 99,5 TL fiyat ile sunulacak. A101 çok ucuz kulaklık satışı ile birlikte, tüm elektronik cihazlar bu hafta boyunca sizi bekliyor olacak. Ürünleri kullandıktan sonra fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Perakende sektörünü dönüştüren trendler tartışıldı

>> A101 Ucuzluk Haftası Başladı: İşte Satışı Yapılacak Ucuz Cihazlar


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here