AcademyTech, Cisco Tarafından Ödüllendirildi

AcademyTech, Cisco’nun gelişmekte olan ülkelerdeki 200 eğitim iş ortağı arasında 5. oldu. Son 3 yıldır Cisco’nun Türkiye’deki en iyi eğitim ve çözüm iş ortağı seçilen AcademyTech, bu başarısını bölgeye taşıyarak ülkemiz için de önemli bir adım attı. 

Cisco’nun eğitim iş ortakları arasındaki en iyi sınıf içi eğitim ve hizmeti endüstriye sunan şirketlerin sıralamasında beşinci olan AcademyTech, Orta Doğu, Afrika, Rusya ve CIS ülkelerinin bulunduğu dev coğrafyada ilk 5 içinde yer alma başarısı gösterdi. CiscoOdul

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan AcademyTech Kurucusu ve CEO’su Özcan Yıldız, “Dünyanın en büyük ikinci veri merkezi laboratuvarında eğitimlerimizi sürdürerek bugüne kadar hem Türkiye’de hem de yurt dışında 15 bin bireysel, 3 bin 500 kurumsal eğitimi başarıyla tamamladık. Bu başarımızın Cisco tarafından da değer bulması ve bölgemizdeki 200 iş ortağı arasında dereceye girmemiz nedeniyle gurur duyuyoruz. Önümüzdeki dönemde de hem eğitimlerimiz hem de çözüm ve danışmanlık hizmetlerimizle ülkemizde ve bölgede ses getiren bir oyuncu olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Cisco EMEAR Eğitim İş Ortakları Kanalından Sorumlu Bölge Yöneticisi Toon van Geet ise, “Cisco’nun dünya çapındaki yüksek kaliteyi gözeten eğitim standartlarını hem ülkesinde hem de bölgede başarıyla taşıyan AcademyTech’e teşekkür ediyoruz. Uzun süredir birlikte çalıştığımız AcademyTech’in tecrübesi, iyi yetişmiş eğitmenleri ve son teknolojilere olan uyumuyla önümüzdeki dönemde de bizleri gururlandıracağına eminiz.” şeklinde konuştu.