Amazon.com.tr Beklenen Cuma indirimi başlıyor!

Amazon.com.tr Beklenen Cuma

Amazon.com.tr Beklenen Cuma indirimleri için geri sayım başladı. Beklenen Cuma indirimleri ile yüzlerce ürünün fiyatı düşecek.

Amazon.com.tr, 26 Kasım-2 Aralık tarihleri arasında yedi gün boyunca sürecek ve tüketicilere binlerce lira tasarruf etme olanağı sunan şimdiye kadarki en büyük Beklenen Cuma kampanyasına hazırlanıyor.

Tüketicileri uygun fiyatlı birçok hediye seçeneğiyle buluşturacak Beklenen Cuma kampanyasında, popüler ürünlerde hızlı ve ücretsiz teslimat seçenekleri de sunulacak.

Geçtiğimiz yıl tüketicilere yılın belirli dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyabilecekleri ürünleri cazip fiyatlarla sunma amacıyla Türkiye pazarına giren Amazon.com.tr, açıldığı günden bu yana milyonlarca ürün satışına imza attı.

Amazon.com.tr’nin ikinci Beklenen Cuma indirimleri, çok daha büyük indirimler sunmaya hazırlanıyor.

Amazon.com.tr Beklenen Cuma

Tüketicilere binlerce üründe fırsatlar sunacak Amazon.com.tr’nin Beklenen Cuma indirimleri 26 Kasım Salı saat 00:01’den 2 Aralık Pazartesi saat 23:59’a kadar devam edecek. Kampanya boyunca her gün “Günün Fırsatları” tüketicilerle kampanya sayfasında uygun fiyatlarla buluşacak ve indirimler gün geçtikçe büyüyecek.

Beklenen Cuma haftası boyunca tüketiciler, alışveriş deneyimlerini daha pratik ve eğlenceli hale getirecek özellik ve servislerle de karşılaşacak.

  • Günün Fırsatları: Her gün birbirinden farklı ve cazip ürün ‘Günün Fırsatları’ adı altında sadece bir gün süren süper indirimlerle Amazon.com.tr’de
  • Bitmeden Yakala!: Teknolojik aksesuarlardan ayakkabılara kadar birçok farklı üründe limitli zaman diliminde geçerli dev indirimler
  • Ücretsiz Teslimat: Birçok üründe sunulan ücretsiz teslimat seçeneğiyle tüketicilere, indirim döneminde aldıkları hediyelerin sevdiklerine zamanında ulaşması konusunda birçok farklı seçenek sunulacak.
  • Kolay İade: Amazon.com.tr’nin tüm ürünlerde geçerli iade politikası indirim döneminde iadeyi kolaylaştıracak.

İndirim döneminde binlerce küçük işletmeden yüzlerce fırsat

Amazon; Türk KOBİ’lerinin büyümesi ve güçlenmesine olanak tanıyan yatırımlar yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Türk KOBİ’lerin ABD de dahil artık 180’den fazla ülkede satış yapabilmesine imkan sağladıklarını belirten Amazon, yılın en büyük fırsat dönemi öncesinde KOBİ’lerin yalnızca Türkiye’de değil dünya genelinde de yüzlerce fırsat ürününü sunmaya hazırlandığını belirtti.

Beklenen Cuma ile ilgili daha fazla bilgi için;Amazon’un tüm Beklenen Cuma indirimleriyle ilgili bilgi almak için Amazon.com.tr/BeklenenCuma adresini veya Amazon uygulamasını ziyaret edebilirsiniz.