AMD Ryzen Threadripper 1950X, CES 2018 en iyi inovasyon ödülü kazandı

AMD Ryzen Threadripper 1950X, CES 2018 en iyi inovasyon ödülü kazandı

PAYLAŞ

AMD yaptığı açıklamayla yüksek performanslı AMD Ryzen Threadripper 1950X işlemcisinin Bilgisayar Donanımı ve Parçaları kategorisinde CES 2018 En İyi İnovasyon Ödülü‘nü kazandığını duyurdu.

Bu prestijli programa katılan ürünler, bağımsız bir grup endüstriyel tasarımcı, mühendis ve medya üyesi tarafından, 28 kategoride son teknoloji tüketici elektroniği ürünlerinin sıra dışı tasarım ve mühendisliklerini onurlandırmak için oylanıyor.

Güce ihtiyaç duyan geliştiriciler, profesyonel kullanıcılar, içerik üreticiler ve meraklılar için her şeyi yapabilen bir güç merkezi olarak üretilen, AMD’nin güçlü Zen çekirdek mimarisi üzerinde inşa edilen AMD Ryzen Threadripper 1950X işlemci, 16 çekirdek ve 32 iş parçacığı destekleyerek dünya sınıfı performans sunar. Bu yüksek performanslı işlemci, en zorlayıcı görev ve iş yükleri için yüksek işlem gücü, sınırlandırılmamış potansiyel ve üstün performans sağlar.

Prestijli CES İnovasyon Ödülleri, tüketici teknolojileri işinde olanlar için küresel bir toplanma alanı haline gelen ve 1976’dan bu yana ürün tasarım ve mühendisliğinde başarıları ödüllendiren CES 2018’in sahibi ve yapımcısı olan Consumer Technology Association (CTA) sponsorluğunda düzenlenmektedir.

AMD Ryzen Threadripper 1950X işlemcisi, 9-12 Ocak 2018 tarihleri arasında Las Vegas, Nevada’da düzenlenecek olan CES 2018’de gösteriliyor olacak. En İyi İnovasyon ödülü alanlar, aynı zamanda 9 Kasım’da New York City’deki Metropolitan Pavilion’da düzenlenen CES Unveiled New York etkinliğinde de gösterildi.


CEVAP VER