Anker Soundcore Motion B Bluetooth hoparlör ile kablosuz müzik keyfi!

Eğer müzik dinlemekten hoşlanıyor ve dinleme deneyimlerinize sevdiklerinizi de dahil etmek istiyorsanız, günümüzde kablosuz hoparlörler gerçekten güzel fırsatlar sunuyor. Anker Soundcore Motion B Bluetooth hoparlör, hem iş hayatınızda hem de özel yaşantınızda keyifle kullanabileceğiniz ürünlerden bir tanesi.

Anker Soundcore Motion B Bluetooth hoparlör, Bluetooth 4.2 kablosuz bağlantı teknolojisine sahip. Böylelikle onu ister akıllı mobil telefonunuzla, isterseniz de bilgisayarınızla eşleştirebilirsiniz. Bu, ürünü pek çok farklı mekânda kolaylıkla deneyimleyebileceğiniz anlamını taşıyor.

Örneğin ofisinizi ele alalım. İş ortamları, genellikle sessiz, ama arkadaş faktörünü de düşünürsek sıcak ortamlardır. Verimli iş süreçleri için yüksek moral ve gün içinde keyifli aktiviteler de önemlidir. İnternette yeni keşfettiğiniz bir müziği arkadaşlarınızla paylaşmak isteyebilir ya da denk geldiğiniz keyifli bir videoyu, hoparlörünüzün de yardımıyla zengin işitsel detaylarla sunmak isteyebilirsiniz.

Anker Soundcore Motion B Bluetooth hoparlör, masada çok az yer kaplayan bir ürün. Üstelik sade yapısı ve kolay kullanılabilirliğiyle ofiste uyumsuz bir görüntü de oluşturmuyor. Kablolardan bağımsız bir cihaz olduğu için, gün içinde ürünü hem kendi masanızda hem de arkadaşlarınızın masasında kullanabilir, deyim yerindeyse ortaya bir “ortak eğlence platformu” çıkarabilirsiniz.

Cihaz, ofis ve ev gibi ortamlarda, %40-50 ses seviyesinde dahi anlaşılır işitsel detaylar sunabiliyor. Belki bir piyano müziği, belki de bir podcast… O an ihtiyacınız hangisiyse, ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla keyifle dinleyebilirsiniz.

Tabii kablosuz hoparlörlerde, “Bir video izlerken ya da bir oyun oynarken acaba ses ve görüntü arasında senkron sorunu yaşanır mı?” endişesi de vardır. Öyle ya, gün içinde farklı işitsel deneyimler yaşayabiliriz. Neyse ki bu ürün için endişe etmek yersiz. Deneyimlerimiz itibarıyla ses ve görüntü arasında can sıkıcı düzeyde bir senkron kaybı yok.

Anker Soundcore Motion B Bluetooth hoparlör ile kablosuz müzik keyfi!

İş bitti mi? Şimdi belki de havuz kenarında parti yapmak istersiniz…

Anker Soundcore Motion B Bluetooth hoparlör, IPX7 suya karşı dayanıklılık sertifikasına sahip bir hoparlör. Böylece üzerine yanlışlıkla meyve suyu da dökseniz bir sorun olmayacaktır. Örneğin havuz ya da deniz kenarında arkadaşlarınızla sohbet ederken bir yandan da hoparlörünüzle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Bir yandan müzik çalarken bir yandan da kumsalda voleybol ya da futbol oynamayı kim istemez ki? 12w ses çıkışına sahip ürün, dış mekân deneyimlerinde de gayet güzel detaylar sunabiliyor. Farklı türde müzikleri keyifle dinleyebilirsiniz.

Özellikle dış mekân kullanımlarında eksikliğini hissettiğimiz bir detay ise, bass. Ürün, ne yazık ki “derin bass” özelliği sunamıyor. Her ne kadar bünyesinde BassUp fonksiyonu olsa da bu pek yeterli değil açıkçası. Eğer “bass” konusu sizin için hayati anlam taşıyorsa, farklı ve daha güçlü modellere göz atmanızda fayda olacağını düşünüyoruz.

Bu arada, isterseniz aynı iki hoparlörü aynı anda bağlantılı hale getirerek daha güçlü deneyimler elde etmeniz de mümkün.

Ürün, Siri ve Google Asistan’la da uyumlu olarak çalışıyor. Bazılarımız için sesli komutlar fazlasıyla önemlidir. Bu bağlamda Anker Soundcore’un bu hamlesi de beğenimizi kazandı.

Müzik, saatlerce sizinle

Anker Soundcore Motion B Bluetooth hoparlör, gücünü bünyesindeki 2600mAh Li-ion pilden alıyor. Bu sayede tam şarj ile koca bir parti gerçekleştirebilirsiniz. Firma, tek şarj ile hoparlörün 12 saate varan deneyim sunabileceğini belirtiyor. Deneyimlerimiz itibarıyla biz de tek şarj ile yaklaşık 10 saatlik kullanım gerçekleştirebildik. Tabii bu süreçte ses seviyesinin %60-70 seviyelerinde olduğunu ekleyelim.

Ürün, firmanın websitesinde, 899 TL’lik satış fiyatı etiketiyle bulunabiliyor.

İlgili Haberler

>> Uygun Fiyatıyla Dikkatleri Üzerine Çeken TCL 30 SE Akıllı Telefon incelemesi