App Store En İyi Ödülü kazananları belli oldu

App Store En İyi Ödülü kazananları belli oldu

App Store En İyi Ödülü
Google News Abone Ol

App Store En İyi Ödülü kazananları belli oldu. 2020’de en çok indirilen ve beğeni toplayan uygulama ve oyunların tam listesi haberimizde.

Apple bugün, iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV ve Mac için olağanüstü uygulama ve oyunları ödüllendiren 2020 App Store En İyi Ödülü kazananlarını açıkladı. Şirket ayrıca 2020’nin en popüler uygulamalarının geleneksel listesini paylaştı.

App Store En İyi Ödülü kazananları belli oldu

2020’nin En İyi Uygulamaları

Wakeout! bağımsız geliştirici Andres Canella tarafından geliştirilen 2020’nin en iyi iPhone uygulaması seçildi. Uygulama, ev ofislerinde ve sınıflarda herkes tarafından yapılabilecek hızlı ve hafif egzersizler getiriyor.

Popüler ZOOM görüntülü sohbet uygulaması, dünyanın her yerinden öğrencilerin salgın sırasında evlerinden öğrenmeye devam etmelerine izin verdiği için 2020’nin en iyi iPad uygulaması seçildi. ZOOM ayrıca 2020’de App Store’da en çok indirilen ücretsiz uygulama oldu.

Mac için Fantastical by Flexibits, App Store’da bulunan 2020’nin en iyi uygulaması seçildi. Flexibits, toplantıları, görevleri yönetmek ve her şeyi farklı platformlar arasında senkronize etmek için gelişmiş özellikler sunan, macOS kullanıcıları için popüler bir takvim alternatifidir.

Disney +, yılın Apple TV uygulaması ödülünü kazanırken, kullanıcıların odaklanmasına, rahatlamasına ve uyumasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir uygulama olan Endel, Apple Watch için 2020’nin en iyi uygulaması seçildi.

2020’nin En İyi Oyunları

Apple, App Store’da bulunan oyunlara adanmış yıllık ödülünde başka bir kategoriye sahip. Bu yıl açık dünya oyunu Genshin Impact, en iyi iPhone oyunu seçildi. Apple, iPad için yılın oyunu olarak Riot Games’ten Legends of Runeterra’yı seçti.

Bir dedektif RPG oyunu olan Disco Elysium, Mac için yılın oyunu seçildi. Son olarak, Apple TV için Dandara Trials of Fear yılın oyunu seçildi. Dandara Trials of Fear, Brezilyalı bir stüdyo tarafından geliştirildi ve 2D bir evrende çeşitli zorluklar getiriyor.

Apple ayrıca, şirketin abonelik oyun platformu olan Apple Arcade’de bulunan en iyi oyunu seçti. Apple’ın seçimi Sneaky Sasquatch’ten yana oldu. Oyun geçen yıl piyasaya sürüldü ve kamp alanlarında dolaşarak, piknik sepetlerinin soğutucularından yemek yiyerek, gölde balık tutarak ve daha pek çok şey yaparak “sasquatch hayatını yaşamanıza” izin veriyor.

2020’nin Uygulama Trendleri

Apple, 2020’den itibaren iPhone, iPad, Apple TV, Apple Watch ve Mac için en iyi uygulama ve oyunlara ek olarak, App Store’da bulunan diğer bazı harika uygulamaları da vurguladı. Buna Shine, Explain Everything Whiteboard, Caribu, Pokémon GO ve ShareTheMeal dahil edildi.

İlgili Haberler

>> Apple M1 çipinde sorunlar yaşanıyor 

>> Apple Cihazlarının Kullanım Ömrü Bilerek Azaltılıyor Olabilir. Apple’a Dava Açıldı


CEVAP VER