Apple AirPods 3 görselleri sızdırıldı: İşte detaylar

AirPods 3 tanıtım tarihi

Apple kablosuz kulaklığı AirPods 3 modeli hakkında ilk detaylar belli oldu. Render görüntüleri ortaya çıkan kulaklık hakkında işte ilk ayrıntılar.

.

Geçtiğimiz aylarda Apple’ın yeni kablosuz kulaklığı hakkında ilginç detaylar ortaya çıkmıştı. Yeni modelin uygun fiyata sahip olması bekleniyordu. İddialara göre söz konusu model, Apple’ın şu ana kadar piyasaya sürdüğü en uygun fiyatlı kablosuz kulaklık olacak. Bazı özellikler konusunda eksiklikler yaşasa da fiyat performans bazında iyi işler çıkartacağı tahmin ediliyor. İşte uygun fiyatlı AirPods 3 modelinin fiyatı ve özellikleri.

Bildiğiniz üzere Apple’ın kablosuz kulaklık modelleri dudak uçuklatan fiyatlar ile karşımıza çıkıyor. Kulaklıkların fiyatını dolar bazında düşündüğümüzde fiyatları uygun gelebilir. Fakat ülkemizdeki vergilerden ve kur değerlerinden dolayı bir hayli pahalıya geliyor diyebiliriz. Örneğin geçtiğimiz yıl 30 Ekim tarihinde tanıtılan AirPods Pro modeli, 249 dolar üzerinden satışa sunuldu. Fakat ülkemizde vergiler ve kur değerlerinden dolayı 1800-1900 TL civarında satışa sunulmakta. Hal böyle olunca insanlar, gözlerini Apple tarafından üretilecek uygun fiyatlı kablosuz kulaklığa çevirdi.

Apple AirPods 3 görselleri sızdırıldı: Uygun fiyata sahip olacak!

Uygun fiyata sahip olacak yeni model AirPods 3 hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. Sızdırılan tasarım görüntülerini incelediğimizde, yeni modelin AirPods Pro tasarımına benzer bir görünüşe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Fakat fiyat ve özellik bazında önemli değişiklikler mevcut.

Apple AirPods 3 görselleri

Gizmochina kaynağından sızdırılan görselleri incelediğimizde silikon bir uca sahip olmadığını görmekteyiz. Bu da yeni modelin aktif gürültü engelleyici özelliğine sahip olmadığı anlamına gelir. Her ne kadar eksi bir özellik gibi dursa da fiyatını oldukça düşürecektir. Bu durum da insanların her bütçeye uygun AirPods elde edebilmesini sağlayacaktır.

Söz konusu modelin 150 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Fiyatın her ne kadar uygun olacağını belirtmiş olsak da bir kablosuz kulaklık için 150 dolarlık bir fiyatı fazla görenler tabii ki olacaktır. Üstüne üstlük Türkiye’de satılması için ödememiz gereken vergi ücretlerini ve kur farklarını da değerlendirirsek yeni AirPods’un hala pahalı olacağını söyleyebilirsiniz. Fakat belki de daha uygun fiyattan tanıtılabilir.

Yeni modelin 23 Mart tarihinde tanıtılması bekleniyor .Yakın tarihte tanıtılacak model hakkında önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntı sızdırılacaktır. Beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> Bitcoin Piyasada Apple Büyüklüğüne Ulaştı: Korkunç Yükseliş Devam Ediyor

>> Apple Watch yine hayat kurtardı, buzlu nehirden kurtulan adamın hikayesi


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here