Apple iPhone 11 etkinliği nasıl izlenir?

Apple iPhone 11 etkinliği bugün gerçekleştirilecek. Peki merakla beklenen bu etkinliği nasıl izleyeceksiniz? 

.

Apple iPhone 11 etkinliği bugün Türkiye saati ile akşam saat 8 de yapılacak. Etkinliği takip etmek için birden fazla yöntem olduğunu söylemeliyim. Apple bu etkinlik çerçevesinde sadece iPhone 11 akıllı telefonunu tanıtmayacak. Bunun yanında yeni bir Apple Watch serisini de tanıtması bekleniyor.

Apple’ın Eylül 2019 etkinliği çevrimiçi nasıl izlenir?

Etkinliği izlemek için sizlere tavsiye ettiğim ilk yol Apple’ın etkinlik sayfasına bağlanmak. ETkinlikten hemen önce bu bağlantıya gidin; video, kullandığınız donanıma bakılmaksızın oynatılacak. Ama yine de tarayıcınızın güncel olduğundan ve MSE, H.264 ve AAC’yi desteklediğinden emin olmalısınız.

Bu yıl ilk kez Apple etkinliği Youtube üzerinden canlı yayınlanacak. Bu bağlantı üzerinden YouTube’a bağlanıp etkinliği takip edebilirsiniz. 

Bir Apple TV’nin sahibiyseniz, üçüncü bir seçeneğiniz de var: tvOS Apple Events uygulamasını kullanarak kolaylıkla etkinliğe bağlanıp izleyebilirsiniz.

Hangi yöntemi seçerseniz seçin, etkinlikten birkaç dakika önce bağlantılara tıklayıp yerinizi ayırmak iyi bir fikir. Ve Apple’ın açıklayacağı tüm yenilikler için hazır olun!

Apple iPhone 11 etkinliği bugün gerçekleştirilecek. Peki merakla beklenen bu etkinliği nasıl izleyeceksiniz? Aşağıdaki yöntemler ile...

 

. . . .