Apple Uygun Fiyatlı Akıllı Saat Tanıtacak!

Apple Uygun Fiyatlı

Apple uygun fiyatlı akıllı saat ile karşımıza çıkacak. İşte Apple Watch SE modelinden dahi daha uygun fiyatlı olması beklenen model hakkında tüm detaylar.

Bildiğiniz üzere son zamanlarda giyilebilir teknoloji ürünlerinde yeni teknolojiler karşımıza çıkıyor. Örneğin geçtiğimiz aylarda gerçekleşen MMWC2022 etkinliğinde Huawei tarafından tansiyon ölçen akıllı saat geliştirilmişti. Hatta söz konusu modelin önümüzdeki aylarda Türkiye’ye geleceği de biliniyor. Özellikle giyilebilir teknoloji tarafında dev rakibi olarak görülen Apple’ın uzun süredir Apple Watch Pro modeli konuşuluyordu. Sonunda söz konusu modelin tanıtılacağı tarih belli oldu. Bununla beraber giyilebilir teknoloji tarafında yeni bir modelin daha piyasaya girmesi bekleniyor. Söz konusu model Apple Watch SE modelinden dahi daha ucuza satılacak. Yeni modelin çocuklar için mini cep telefonu olarak tanıtılması bekleniyor. İşte önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen yeni model hakkında tüm detaylar.

Apple Uygun Fiyatlı Akıllı Saat Tanıtacak!

Apple Uygun Fiyatlı

İddialara göre Apple Watch Pro modeli önümüzdeki günlerde tanıtılacak. Aynı zamanda bu model ile birlikte yeni bir akıllı  saatin daha gelmesi bekleniyor. Fakat söz konusu model, Apple’ın en uygun fiyatlı saati olarak tanıtılacak. 2020 yılında piyasaya sürülen Watch SE modeli, Apple’ın en uygun saati olarak anılıyordu. Fakat yakında tanıtılacak olan Apple  uygun fiyatlı akıllı saati, Watch SE modelinden bile daha uygun fiyattan satışa sunulacak. Çocuklar için geçici bir cep telefonu olarak anılan yeni akıllı saat hakkında yalnızca fiyat dedikodusu mevcut.  Ayrıca Watch serisine ait tanıtılacak yeni model hakkında sızıntılar da ortaya çıktı.

Apple’ın zaten sağlık tarafında iddialı olduğunu biliyoruz. Anormal nabız kısmında acil durumlar konusunda bize çok yardımcı olan bir model olarak karşımıza çıkıyor. Zaten yıllardır Apple Watch modellerinin, insanların hayatını kurtardığını biliyoruz. Artık vücut ısısı sensörü sayesinde bu oran artacak. Çünkü anormal bir vücut ısısı artışı veya düşüşü olduğu takdirde, akıllı saat gerekli birimler ile iletişime geçecek. Ve Acil SOS sinyalini açacak. Bu sayede artık sağlık konusunda tercih edilebilecek en mantıklı akıllı saat olarak Apple modellerini tercih edilebileceğimizi söyleyebiliriz. Önümüzdeki günlerde Apple uygun fiyatlı saat modeli ve Watch Pro hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Bitcoin 15 Bin Dolara Kadar Düşebilir: Uzman Analist Nedenini Açıkladı