Samsung Galaxy Wide6 Uygun Fiyatı İle Yok Edecek!

Galaxy Wide6

Samsung Galaxy Wide6 modeli hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen uygun fiyatlı yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Bildiğiniz üzere Galaxy Samsung A0 serisi, genellikle giriş segment akıllı telefon olarak karşımıza. Çıkıyor. Söz konusu seri, uygun fiyata satışa sunulduğu için ülkemizde de ilgi gören akıllı telefon serileri arasında yer alıyor. Çünkü son zamanlarda artmakta olan dolar kuru sebebiyle bütün teknolojik ürünlerin fiyatının arttığını söyleyebiliriz. Hem tasarım olarak hem de teknik özellik olarak Galaxy A0 serisine benzer bir model olarak karşımıza çıkan Galaxy Wide6 modeli resmileşti. İşte ülkemizde de satışa  sunulması   beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar. 

Samsung Galaxy Wide6 Uygun Fiyatı İle Yok Edecek!

Cihazın ilk olarak tasarım ayrıntılarını incelediğimiz zaman ön panelinde, damla çentikli ekran tasarımı bizleri karşılıyor. Bu ekranın 6.5 inç boyutunda olduğunu belirtelim. Genel olarak giriş segment akıllı telefonlarda karşımıza çıkan modellere kıyasla bir hayli ince çerçeveler ile geldiğini söyleyebiliriz. Arka panelinde baktığımızda ise dikey konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu karşımıza çıkıyor. Bu kameralar 50 MP ana kamera, 2 MP derinlik kamerası ve 2 MP makro lens olarak sıralanmış durumda. Ön panelinde bizleri karşılayan kamera ise 5 MP çözünürlüğünde.

Galaxy Wide6

Teknik tarafa baktığımızda ise 3 GB RAM ve 32 GB’lık dahili depolama alanı bizleri karşılıyor. İşlemci tarafında MediaTek imzası taşıyan Dimensity 700 yonga seti bulunuyor. 200 dolardan uygun fiyata satışa sunulacak olan bir modele göre söz konusu teknik özelliklerin tatmin edici olduğunu söyleyebiliriz. Pil tarafında 5000 mAh’lık bir kapasiteye sahip olan model, ne yazık ki hızlı şarj desteği bulundurmuyor. Genellikle uygun fiyatlı akıllı telefonların ülkemizde de satışa sunulduğunu biliyoruz. Galaxy A0 serisine ait modeller ülkemizde ilgi gören akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Bu yüzden Galaxy Wide6 ismi ile karşımıza çıkan yeni cihazın Türkiye’ye de gelmesi bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye ihtimali üzerine yeni ayrıntılar ortaya çıkacaktır. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Bitcoin 15 Bin Dolara Kadar Düşebilir: Uzman Analist Nedenini Açıkladı