Arena Bilgisayar’a Microsoft’tan OEM & BOX Yılın Distribütörü Ödülü

Google News Abone Ol

Arena Bilgisayar, Türkiye’nin bilişim gücü olan Microsoft’un 20 Aralık gecesi düzenlediği Microsoft İş Ortakları Ödül Töreni’nde, 2013 yılı içerisinde göstermiş olduğu üstün performanstan dolayı  “Yılın Microsoft OEM & BOX Distribütörü” ödülünü aldı.

Microsoft tarafından 2011 yılında COEM ürün gruplarında, 2012 yılında ise OPEN & BOX ürün gruplarında Yılın Distribütörü seçilen Arena Bilgisayar, 1996 yılından bugüne pazara sunduğu geniş ürün yelpazesi, lojistik ve finansal hizmetler ve yaygın dağıtım ağı ile Türkiye’de teknolojinin yaygınlaşmasına liderlik ediyor.

Arena Bilgisayar Yazıcı, Yazılım ve Kurumsal Ürünler’den sorumlu, Satış & Pazarlama Müdürü Atıf Büyüksoy konuyla ilgili olarak:

“Türkiye’nin ilk Microsoft distribütörü olarak,1996 yılından bu yana Microsoft ile güçlü bir iş ortaklığı içindeyiz. Arena Bilgisayar olarak yılları aşkın tecrübemiz, güçlü kanal yapımız ve iş ortaklıklarımız ile Microsoft’un müşteri yaygınlığını artırmak ve katma değer sağlamak hedefiyle çalışıyoruz. Yıllardır Microsoft’tan çeşitli ödüllere layık görülüyoruz ve bu başarı bizi son derece gururlandırıyor, ileriye yönelik çalışmalarımızda ise en büyük ilham kaynağımız oluyor.”Arena_MS Odul Gecesi


CEVAP VER