Atos Türkiye ’ye yeni satış direktörü

Atos Türkiye ’ye yeni satış direktörü

PAYLAŞ
Atos Türkiye, satış direktörü

Türkiye’de büyümesine hız kesmeden devam eden Atos Türkiye satış operasyonunun başına 1 Aralık 2018’den itibaren Cem Lale getirildi.

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği mezunu olan Lale, Superonline, Anixter, Lapp Group, 3M gibi çok uluslu şirketlerde üst düzey yöneticilik görevlerinin ardından en son SEKOM İletişim’de satış müdürlüğü ve NGN Bilgi ve İletişim’de Satış Direktörlüğü görevlerini yürütüyordu. Cem Lale, Atos Türkiye ’de Satış Direktörlüğü ve Kamu, Sağlık, Üretim, Perakende dikey pazarlarının liderliğini üstlenecek.

Atos 73 ülkede 120 bin çalışanı ve 13 milyar Euro’luk yıllık cirosuyla dijital dönüşümde global bir liderdir. Bulut, siber güvenlik ve yüksek performanslı bilgisayar alanlarında Avrupa birincisi olan Atos Grubu; Dijital Dönüşüm Fabrikası sayesinde bir yandan çok sayıda bulutun tek merkezden yönetilmesini içeren uçtan uca Orchestrated Hybrid Cloud, Büyük Data, İşletme Uygulamaları ve Dijital İşyeri hizmetleri sunarken öte yandan, grup şirketi Worldline’ın uzmanlığı ve dünya çapında etkileşimsel hizmetleri sayesinde ödeme araçları endüstrisinde de Avrupa lideridir. İleri teknolojileri ve endüstri bilgi birikimiyle Atos, müşterilerinin tüm iş sektörlerinde dijital dönüşümüne destek olur.

TP-Link’ten ince gövdeli iki yeni powerbank


CEVAP VER