Bankalara Tek Noktadan Kart Stok Takibi

Cardtek Group’un ödeme dünyası için geliştirdiği inovatif ürünleriyle öne çıkan ulusal ve uluslar arası otoriteler tarafından ödüllü şirketi SmartSoft tarafından geliştirilen Stoknow Kart Stok Takip Sistemi, bankaların kart stoklarını kasa bazında, tek noktadan takip etmelerini sağlıyor.

Bankaların kart stoklarını takip ederken karşılaştıkları zorlukları ortadan kaldırmak amacıyla geliştirilen Stoknow, kart stoklarının tek noktadan takip edip stok bilgisini kart basım ofislerine ve banka şubelerine doğru şekilde aktarmanın yanı sıra, hem güncel, hem geçmişe ait raporlama yapıyor, kart adedi azaldığında uyarı veriyor ve anlık karar üretip kart siparişi verebiliyor. Bankaların kart üretici kuruluşlardan satın aldıkları ham kartların sayı takibini kolayca yapabileceği bir sistem olan Stoknow ile, şubelerde teslim bekleyen kart stokları görülebiliyor, transfer halindeki kolilerin teslim ve zayi bilgisini verilebiliyor.

SMARTSOFT

Web tabanlı yapısıyla, bankaların kullandıkları tüm kart paketlerine uyum sağlayabilecek parametrik bir sistem olan Stoknow, ürün, marka, kart tipi gibi kart niteliklerinin yanı sıra, nokta bazında stok sorgulama yapabiliyor.

Genel Müdürlük, toplu ve anında basım noktaları için üç farklı web uygulaması ile çalışan Stoknow’ın kullanıcı dostu web ekranı da kolaylık sağlıyor.

Stoknow Stok Yönetim Sistemi;

  • Genel Müdürlük, toplu ve anında basım noktaları için 3 farklı web uygulaması ile çalışır,
  • Ürünler sisteme kart adı, markası (visa, mastercard vb.), kart tipi (credit, debit, prepaid vb.) ve kart logosu ile tanımlanabilir,
  • Stok bilgisine dair geçmişe ait raporlar alınabilir,
  • Kullanıcı dostu web ekranları ile çalışır,
  • Onay mekanizmasına sahip ve stokların düşmesi halinde uyarı mekanizmasını devreye alır.
Hafif ve Dayanıklı : Lenovo ThinkPad X1 Carbon