Baskıda Ultra HD kalite

Baskıda Ultra HD kalite

PAYLAŞ

Xerox Versant 2100 Press renkli dijital baskı sistemi, yüksek hızı, uygulama esnekliği ve benzeri baskı sistemlerinden 3 kat daha iyi baskı kalitesi ile Ultra HD baskı imkanı veriyor.

Xerox’un  baskıyı Ultra HD kalitede yapmayı sağlayan yeni dijital baskı sistemi Xerox Versant 2100 Press, Türkiye’de kullanıma sunuluyor. Dijital baskı pazarına yeni bir soluk getirmesi ve önemli bir boşluğu doldurması beklenen Xerox Versant 2100 Press, hızı, medya kullanım çeşitliliği, uygulama zenginliği ve çarpıcı baskı kalitesi ile dikkat çekiyor.

Xerox V_2100_P

Dakikada 100 sayfa üretime yönelik baskı yapabilen Xerox Versant 2100 Press, çok yönlülüğünü hızla birleştiriyor. Xerox Versant 2100 sektörde ilk defa Ultra HD olarak tanımlanan yüksek baskı kalitesi ve otomasyonu bir arada sunuyor. Xerox Versant 2100 Press, fotoğraf baskılarını, broşürleri, cam çıkartmalarını, etiket, kartvizit ve tebrik kartı baskılarını; farklı gramajlardaki parlak kağıtlara, dayanıklı sentetik kağıtlara, kulakçıklı kağıtlara, kabartmalı fantazi kağıtlara yapabiliyor. Ayrıca polyester baskılar ile grafik tasarımla oluşturulmuş karışık desenli baskı uygulamalarının sıradışı bir baskı kalitesinde yapılmasını sağlıyor.

Xerox V_2100_P_4

Daha fazla performans daha fazla kalite

Kesintisiz üretim performansı sunan Xerox Versant 2100 Press, otomatik renk kontrolü ve medya hizalama profilleriyle daha az zamanda minumum atıkla  birbirinden farklı uygulamalar yapabilmeyi sağlıyor. Baskı miktarının büyüklüğünden bağımsız, önlü ve arkalı baskıları, sorunsuz ve kusursuz bir şekilde yapabiliyor. Ard arda verilen önlü arkalı farklı baskı emirlerinde bile hatasız iş üretiyor. Xerox Versant 2100 Press, baskı endüstrisinde bir ilk olan pürüzsüz doku, gradyen geçiş sağlayarak görsel, grafik ve metinleri Ultra HD baskı kalitesiyle sunuyor. Xerox Versant 2100 Press, uygulamaları Fiery opsiyonu ile 10 bit derinliğinde 1200 x 1200 dpi çözünürlükte işleyerek basıyor. Bu, benzeri diğer dijital baskı makinelerindeki standart 600 x 600 dpi çözünürlükten yüzde 300, bir başka deyişle 3 kat daha fazla piksel ve renk hasasiyeti anlamına geliyor. Ayrıca tasarruflu Xerox EA kimyasal kuru toneri sayesinde düşük erime sıcaklığında parlak ve canlı renkler sunuyor.

Xerox V_2100_P_2

Yönetim seçenekleriyle gelen esneklik

Xerox Versant 2100 Press, Xerox EX, EX-P 2100 Fiery Baskı Sunucuları ve Xerox FreeFlow Baskı Sunucusu olmak üzere üç ayrı yönetim seçeneği ile kullanıma sunuluyor. Kullanıcılar, baskı ihtiyaçlarına göre yönetim seçeneğini kendileri belirleyebiliyor. Linen, polyester, vinil, mıknatıs ve özel medyalar da dahil olmak üzere birçok farklı yüzeydeki uygulamaları destekleyen Xerox Versant 2100 Press, farklı uygulama seçenekleriyle kesintisiz iş sürekliliği sağlıyor. Ayrıca, Xerox XMPie yazılımı ile webten baskı uygulamaları yapabiliyor.

Çoğu Şirket Müşteri Uç Noktalarındaki Finansal İşlemleri Korumuyor

CEVAP VER