Beeplay servis nedir? Beeplay servis iptali nasıl yapılır?

BeePlay

Vodafone hat sahiplerine sunulan Beeplay servis hakkında bilinen her şeyi ve Beeplay servis iptali nasıl yapabileceğinizi anlatıyoruz.

Vodafone kullanıcıları yanlışlıkla başlattıkları Beeplay servis için bir süredir dertli. Faturalarına ekstradan ücret yansıtılan bu servisten dolayı şikayet siteleri madurlar ile dolup taşmış durumda. Biz de bu haberimizde Vodafone hat sahiplerine sunulan Beeplay servis hakkında bilinen her şeyi ve Beeplay servis iptali nasıl yapabileceğinizi anlatıyoruz.

Beeplay servisi özünde bir oyun servisi. Aylık ücret ödeyerek abone olduğunuz bu servis sözde size aylık yüksek grafikli oyunlar sunuyor. Web sitesinde güvenlik sistemi bulunmayan ve en son 2017 yılında faaliyet gösterdiği görünen bu servis aslında kullanıcıların paralarını almaya odaklanan ve karşılığında hiç bir şey sunmayan bir servis.

Vodafone gibi dev ismin bu servise izin vermesi oldukça düşündürücü. Eğer son aylarda telefon faturanızda bir artış varsa yüksek ihtimalle bu servise üye olmuş olabilirsiniz. Peki, bu servisi iptal etmeniz için ne yapmanız gerekiyor?

Google Hangouts uygulaması nasıl kurulur? Nasıl kullanılır?

Aylık 56 TL gibi oldukça yüksek bir fiyata üye olduğunuz bu servisi iptal etmek için Vodafone müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor. Vodafone müşteri hizmetlerini 0542 542 00 00 numarasından aradıktan sonra müşteri temsilcisi ile konuşarak bu servisin iptalini talep etmeniz gerekiyor.

Beeplay servis

Bu servise rızası ile üye olmayan kullanıcıların olduğu söyleniyor. Bu kullanıcıların ücret iadesi alıp alamayacağı ise şu an için büyük merak konusu. Vodafone’un şikayetleri oldukça fazla olan bu konu hakkında bir açıklama yapması bekleniyor.

Bu tip servislere üye olmanız için operatörler size sık sık bildirimler gönderiyor. Bu bildirimler arasında; genellikle operatörlerin resmi olarak sunduğu hizmetler yer alıyor. Bunlara tek tıklama ile “Evet” dediğiniz takdirde hizmet kaydınız otomatik olarak yapılıyor.

Zoom uygulaması nasıl kurulur? Nasıl kullanılır?

Bildirim ile hizmet aboneliği başlatma konusunda bir düzenleme getirilmesi gerekiyor. Bu tip mağduriyetler sadece Vodafone’da değil diğer operatörlerde de yaşanabiliyor. Böyle sorunlar ile karşılaşmamak ve yüksek faturalar ödememek için telefonunuza gelen bildirimleri kapatmak için aceleci olmamanızı okuyarak isteğinize göre kabul edip veya etmemeniz gerekiyor.