Beşiktaş, Papara İle Sponsorluk Anlaşması Gerçekleştirdi!

120 yıllık tarihiyle Avrupa’nın en köklü kulüplerinden Beşiktaş JK ile Türkiye’nin lider finansal teknoloji şirketlerinden Papara, BJK Futbol A Takımı sponsorluğunun kapsamını genişletti.

. .

Beşiktaş JK ve 16 milyonu aşkın kullanıcısına hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli finansal hizmetler sunan finansal teknoloji şirketi Papara, Futbol A Takımı sponsorluğunun kapsamını genişletti. Geçtiğimiz yıl BJK Futbol A Takımı’nın konç sponsoru olan Papara, 2023-2024 sezonu itibarıyla 3 yıl boyunca BJK Futbol A Takımı’nın konç ve kol sponsoru oldu.

Beşiktaş taraftarlarına BJK Card müjdesi 

Milyonlarca bireysel kullanıcıya Papara Card, Metal Card, Voice Card, Joker Card, Batman Card gibi farklı fiziksel kart ürünleri sunan Papara, BJK sponsorluğu kapsamında takım taraftarlarına özel BJK Card çıkaracağının müjdesini de verdi. Beşiktaş Stadyumu’nda gerçekleştirilen basın toplantısında, BJK Futbol A Takımı’nın yeni formalarının yanı sıra, BJK Card tasarımı da tanıtıldı. BJK Card’ın, Papara’nın tüm kart kullanıcılarına sunduğu özelliklere sahip olmasının yanı sıra taraftarlara özel ayrıcalıklar sunacağı da ifade edildi.

BJK Card sahibi Papara kullanıcılarının, Papara’nın harcadıkça anında nakit kazandıran Cashback programından Kartal Yuvası mağazalarında da yararlanabilme olanağının yanı sıra; imzalı forma ve bilet çekilişlerine katılma, deneyim odaklı etkinliklere katılma şansı yakalayacağı belirtildi. BJK Card’ın önümüzdeki aylarda kullanıma sunulacağı kaydedildi.

Beşiktaş Futbol A Takımı, Papara İle Sponsorluk Anlaşması Gerçekleştirdi!

“Beşiktaş Papara’yı, Papara da Beşiktaş’ı benimsedi”

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, kulüp, sponsorluk anlaşmalarını, hem marka değerlerini, hem camia kültürünü gözeterek; kültürel uyuma dikkat eden profesyonel bir yaklaşımla gerçekleştirdiklerini belirterek, şunları söyledi:

“Papara ile geçtiğimiz yıl konç sponsorluğuyla başlayan yol arkadaşlığımız, bir yıl gibi kısa bir sürede önemli bir ilerleme kaydetti. Yönetim Kurulu olarak, göreve geldiğimiz günden bu yana, ‘Özkaynak ve altyapı odaklı yeni spor ekonomisi’ stratejimiz en temel odaklarımızdan birisi oldu. Tüm sponsorluk stratejimizi de bu odak belirlemektedir. Bu doğrultuda Beşiktaş Papara’yı, Papara da Beşiktaş’ı benimsedi.

Beşiktaş JK olarak biz de bu bağın ortak değerler üzerine temellendiğine inanıyoruz. Yeni sezon formalarımızı tanıttığımız bu toplantıda müjdesini verdiğimiz taraftarlarımızın gururla cüzdanlarında taşıyacakları BJK Card ile sponsorluk anlaşmamızı duyurduğumuz ilk andan itibaren BJK taraftarlarının yoğun bir biçimde talep ettiği bir projeyi de hayata geçirmiş olacağız. Geçtiğimiz dönem sponsorluklar açısından ve dolayısıyla Beşiktaş JK’ya getirileri açısından verimli bir yıl oldu. Hedef her zaman çoğalarak büyümek… Papara da bunun en güzel örneği oldu.”

“İş birliğimizi sponsorluğun ötesinde görüyoruz”

Sponsorluk anlaşmasına ilişkin değerlendirmelerini paylaşan Papara CEO’su Emre Kenci ise,

“Sponsorluğumuzu geçtiğimiz yıl duyurmuş ve Türkiye’nin en köklü spor kulüplerinden biri olan BJK’nin konç sponsoru olmuştuk. Güncellediğimiz ve kapsamını genişlettiğimiz yeni sponsorluk anlaşmamızla ay yıldızlı armayı göğsünde taşıyan ilk kulüp olan BJK ile bağlarımızı daha da güçlendiriyoruz. Papara ve BJK’nın ilklere imza atmak, cesaret, azim, sevgi, saygı gibi değerler etrafında ortaklaştığına inanıyoruz. BJK ile bağımızı sponsorluğun ötesinde, bu ortak değerler etrafında şekillenen bir yol arkadaşlığı olarak görüyoruz. BJK’nın yeni sezonda hem konçlarında hem de kolunda taşıdığı Papara logosuyla yeni başarılara imza atmasını diliyor, iş birliğimizin tüm taraflar ve Türk sporu için hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

İlgili Haberler

>> Kolektif House’tan İstanbul’da 3 Yeni Lokasyon Daha!

. . . . .