Serdar Ortaç, Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu! Bakın Neden?


Serdar Ortaç yine rahat durmadı ve bu kez Beşiktaşlıları çok kızdırdı. Özür dileyen müzisyen, bakalım affedilecek mi?

.

Beşiktaş ile Adana Demirspor, geçtiğimiz salı akşamı, Süper Lig müsabakasında, Vodafone Park’ta karşı karşıya geldi. Maça çok iyi başlayan ve kısa sürede 3-0’lık skoru yakalayan Beşiktaş, maçın geri kalan bölümünde ise bu performansını sürdüremedi ve rakibinden gelen goller neticesinde maç 3-3’lük sonuçla tamamlandı.

Bu maç, özellikle Adana Demirspor futbolcusu Mario Balotelli’nin attığı golden sonra Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın’ı işaret ederek yaptığı hareketle farklı bir boyuta taşınmış ve sosyal medyada da çokça konuşulmuştu.

Yalçın, yıllar evvel verdiği bir röportajda Balotelli hakkında konuşmuştu ve muhtemelen bu yayından Balotelli’nin de haberi olmuş olacak ki maçta Yalçın’ı işaret ederek hareket yapmış ve bunun sonucunda da sarı kartla cezalandırılmıştı. Yalçın, maçtan sonra verdiği röportajda ise, “Muhattabım değil” cevabını vermişti.

İşte bu maçın üzerinden günler geçti, ama hâlâ konuşulmaya ve tartışılmaya devam ediyor. Zira bu kez de şarkıcı Serdar Ortaç’ın yaptığı bir açıklama ortalığı karıştırdı ve Ortaç, kısa sürede sosyal medya gündemine oturdu.

Şarkıcı, maçtan bir gün sonra, 22 Eylül’de, Adana’daki Tren isimli bir mekanda ücretsiz konser verdi. Konser esnasında ise, maçtan da söz etti ve hem el hareketleri hem de sözlü olarak yakışıksız ifadeler kullandı. Her ne kadar mekândaki çoğu kişi bu ifadelerden memnun gibi görünse de, aslında yapılan çok yanlıştı.

Görüntülerin sosyal medyaya düşmesinin hemen ardından da başta Beşiktaşlılar olmak üzere Ortaç’a tepki gösterildi. Twitter’da kısa sürede gündem oluşturuldu ve bu tip ifadeler karşısında Beşiktaş’ın da eli kolu bağlı durmayacağı vurgulandı.

Serdar Ortaç, Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu! Bakın Neden?

Kısa süre sonra da Beşiktaş kulübünün resmi sosyal medya hesaplarından kısa bir açıklama yapıldı ve şöyle denildi:

“Bir organizasyon sırasında, camiamıza yönelik hakaret içeren ifade ve davranışları nedeniyle şarkıcı S.O. hakkında gerekli hukuki işlemler başlatılmıştır.”

Ortaç özür diledi ama…

Serdar Ortaç, gelen tepkiler sonrasında özür dilediği bir videoyu Instagram hesabında paylaştı.

“Çok büyük terbiyesizlik yaptım, farkındayım. İçkili ortamlarda bazen insan ne diyeceğini şaşırıyor, bilemiyor. Ben de yine gaza geldim. Yapacak hiçbir şey yok artık, laf ağızdan çıktı. Dua edeceğiz, affetsin beni başkan, taraftar, Sergen. Çok üzgünüm, son derece üzgünüm. Umarım affedersiniz.”

Bakalım bu açıklama sonrasında Beşiktaş camiasından nasıl bir adım atılacak. Ortaç, kısa süre önce de bir bankaya olan kredi borcuyla ilgili yaptığı açıklamalar neticesinde eleştirilmişti.

> Galaxy A13, Samsung’un En Uygun Fiyatlı 5G’li Telefonu Olabilir


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here