Bitcoin 60 Bin Dolar Seviyesinin Üzerine Çıktı: Rekora Doymuyor

BtcTurk kripto para ödeme
Google News Abone Ol

Dünyanın en çok kullanılan kripto para birimlerinden Bitcoin 60 bin dolar seviyesinin üzerine çıkmayı başardı. Bu gerçekten de büyük bir rekor sayılabilir. İşte konuyla alakalı merak edilen tüm detaylar.

Blockchain teknolojisi her geçen gün daha fazla yaygınlık kazanıyor. Özellikle Bitcoin gibi kripto paralar bu konuda son derece iyi bir konumda diyebiliriz. Ancak bu teknoloji henüz Ne yazık ki tam olarak anlaşılamadı. Birçok yatırımcı bunu sadece alım satım aracı olarak görüyor. Fakat Blockchain teknolojisi bunların çok daha ötesinde.

Alım satım yaparken en çok tercih edilen kripto para hiç şüphesiz Bitcoin oluyor. Bu kripto para birimi bir yıl içerisinde 20 kat büyümeyi başardı. Bu durum büyük kafa karışıklığına neden oldu. Bazıları yatırımlarını arttırırken kimileri daha da aşağılara doğru çekti. Şimdi ise sonuç olarak Bitcoin 60 bin dolar seviyelerine kadar ulaştı.

Bitcoin 60 bin dolar rekorunu kırdı

Birçok kişi bu kripto para ile ilgili olumsuz açıklamalar yapıyordu. Mesela bazıları fazla yükselemeyeceğini ve 60 bin dolar seviyesine ulaşmasının neredeyse imkansız olduğunu söyledi. Fakat bazıları bunun tam tersine artışın daha büyük bir hızla devam etme ihtimali olduğunu ifade etti.

Bitcoin 60 bin dolar

Şimdi ise 60 bin dolar seviyesini doğru tahmin edenler kazandı. Bu kripto para birimi gerçekten de güçlü bir şekilde hedeflediği seviyeye çıktı. Ancak burada asıl tuhaf olan taraf bu seviyeyi aşıp aşmayacağı. Bazıları kolay bir şekilde bu seviyenin yukarısına çıkabileceğini düşünürken kimileri ise daha da aşağılara çekilecek diyor.

Kripto paralarda yükseliş devam edecek mi?

60 bin dolar seviyesini aşan Bitcoin şu anda 61 bin doları geçti. Her ne kadar ara sıra düşüşler olsa bile yine de bu seviyede kalmaya devam ediyor. Özellikle önümüzdeki günlerde hem Bitcoin hem de diğer kripto paraların hangi seviyelere ulaşacağı daha da netleşecek. Ancak piyasanın önemli bir bölümü boğa sezonunda olduklarını ifade ediyor.

Peki sizce kripto paralar nereye doğru gidecek? Tahminlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Kripto Para Savaşları Başladı: İstanbul’da Silahlı Kripto Para Olayları

>> Realme GT Neo kavisli ekranı ile TENAA’da görüntülendi!


CEVAP VER