Bitcoin Resimleri Yapmak 1 Milyon Dolar Kazandırıyor

Bitcoin Resimleri Yapmak 1 Milyon Dolar Kazandırıyor

Türkiye Bitcoin borsası
Google News Abone Ol

Herkesin daha çok yatırım aracı olarak kullandığı Bitcoin resimleri yapmak önemli bir gelir elde edilmesini sağlıyor. Hadi gelin kripto para resmi yaparak nasıl para kazanılıyor birlikte görelim.

Dijital dünya her geçen gün hayatımıza yeni kavramlar ekliyor. Bunlardan bazıları ağırlıklı olarak elektronik sektöründe kullanılırken kimileri ise sanat alanında bile tercih edilebiliyor. 2010 yılının ortalarında yavaş yavaş duyulmaya başlanan kripto para sanatçılığı şimdilerde iyi bir gelir yaratıyor.

CryptoArt.io tarafından gerçekleştirilen açıklamalara bakıldığında, bu yeni sanat çalışmasının dünya genelinde önemli bir etki yaratacağı görülüyor. Murat Pak isimli bir kripto para sanatçısı, bunun en bariz örneklerinden oldu. O bir rekora imza attı.

Bitcoin resimleri yapmak tahmin edilenden fazla kazandırıyor

Bitcoin ve diğer kripto paralar ile ilgili sanatsal çalışmalar yapan Murat Pak isimli bir vatandaş, 268 eser sattı. Bu eserler yine benzer resimlerin paylaşıldığı bir platforma gönderildi. Satış işlemleri platform üzerinden yapılıyor ve tamamen kripto para kullanılıyor.

Bitcoin resimleri yapmak

Kripto para resimlerinin çizildiği bir ortamda elbette normal paranın kullanılması beklenemezdi. Son günlerin, popüler olması sürpriz olmayan yeni sanat dalı daha şimdiden birçok kişiye iyi kazançlar sunmaya başladı. Murat Pak tarafından yapılan açıklamalara bakıldığında, kripto para sanatının oldukça önemli olduğu ortaya çıkıyor. Şu andaki değeri 20 bin dolar seviyesine kadar yükselen Bitcoin, sanat dünyasını bile canlandırdı.

Bitcoin resimleri yapmak için büyük bir mesai harcadığını söyleyen yetenekli sanatçı, dünyada bir ilke imza attı. Buna göre ilk defa bir kişi bu sanat dalı üzerinden 1 milyon dolar kazandı. Tüm bu kazançlar 268 eserin satışından geldi. 268 adet sanat eserini 1.881 Ethereum fiyatı ile sattı. Böylece hesabında 1 milyon dolardan daha fazla para oldu.

Bugüne kadar hiç kimse böyle bir hikaye duymamıştı. Bitcoin resimleri yapmak eskiden pek cazip değildi. Ancak şu anda birçok kişi bu alana yönelebilir. Peki siz bu sanat dalı ile alakalı neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Bitcoin Büyük Darbe Aldı: Çin Polisi Kripto Paralara El Koydu

>> Kripto Para ile İşlem Yapmanın Önündeki Engeller Ne?


CEVAP VER