Blink Mobil Takip Sistemleri’yle İşinizin Takipçisi Olun!

Özel yazılımıyla fark yaratan Blink Mobil Takip Sistemleri hem zamandan, hem de paradan tasarruf etmenizi sağlarken, aynı zamanda raporlamayı da yaparak sizi farklı bir iş yükünden kurtarıyor.

Ölçülebilir her şeyi takip edip raporlayabilecekleri iddiasıyla yola çıkan Blink Mobil Takip Sistemleri, oluşturduğu deneyimli kadrosuyla çok kısa sürede önemli satışlar gerçekleştirdi.

Mobil Takip Sistemleri alanında hizmet veren Blink, araç ve filo takibinden, seraların nemini ve su ihtiyacını ölçmeye, hasta takibinden çocuk takibine, özel amaçlı soğutuculardaki ürün ısısından, AVM’lerdeki masaj koltuklarının içindeki paraya kadar pek çok şeyi ölçüp, aynı zamanda raporlayabiliyor.

Blink Genel Müdürü Jülide Ulucan

Özellikle araç takip sisteminde iddasını ortaya koyan Blink’in Genel Müdürü Jülide Ulucan “Blink araç takip sistemi sayesinde firmalar şirket araçlarını, filolarını daha doğru, daha performanslı yöneterek, yakıttan, zamandan, bakım maliyetlerinden tasarruf sağlayabiliyorlar. Ayrıca işlerini daha iyi yönetmek, çalışanların günlük rotalarını daha iyi kontrol etmelerini sağlamanın yanı sıra güvenli ve sağlıklı araç kullanımını da teşvik ediyor” diyor.

Blink mobil takip sistemlerinin rakiplerine göre en dikkat çekici özelliği ise en çok ihtiyaç duyulan 40 adet raporun otomatik olarak yapılarak, raporlayanla ve yöneticiler ile paylaşılmasının yanı sıra çalışma süresi, alarm, denetleme ve analiz raporlarını akıllı telefon, tablet veya bilgisayardan anlık olarak alınabilmesi. Böylelikle merkezi kontrolle anlık izleme, acil durumlarda hızlı müdahale, verimlilik, tasarruf, hizmette kalite artışı gibi faydalar sağlıyor.

Sistemin yeniliklerinden de bahseden Jülide Ulucan “Sektöre yeni girmekle beraber, yakında çıkardığımız mobil uygulama ile sektörde de bir ilki gerçekleştirip şirket sahibi, yönetici ve çalışanı aynı platformda buluşturacağız.  En önemli avantajımız mobil aplikasyonumuzla sisteme bağlanma hizmetleri. Sahadaki kişilerin de akıllı cihazlarına yükleyebileceği Blink mobil uygulama sayesinde, Türkiye genelinde trafik yoğunluk haritasını görebilecekleri, birbirleri ile aynı uygulama üzerinde mesajlaşabilecekleri, konuşabilecekleri bir platform sağlıyoruz” diyerek bu mobil uygulamanın araç takip sektöründe bir ilk olduğunu belirtiyor.

Daha Kaliteli Baskı ve Uygun Maliyet: HP Deskjet Ink Advantage